Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor Thomson 42PB020S5 - jaki pilot?

02 Kwi 2011 14:44 3147 5
  • Poziom 2  
    Witam , Kończy mi sie pilot od TV Thomson 42PBo20S5 ( porysowana płytka ), kupiłem uniwersalny na allegro i nie moge go w żaden sposób zakodowac . Wszyskie kody z innych postów wbijałem i żaden nie działa . Próbowałem tez od Telefunken i Saba i nic . Pilot był testowany na innym sprzęcie i jest sprawny . Ma ktos jakis pomysł ?? W załączeniu zakupiony pilot .
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    mihal2002 napisał:
    Na pilocie jest typ i numer!

Na oryginalnym jest tylko numer seryjny S/Nr 000817/05 i żadnych innych numerów zewnętrznych , na układzie scalonym EM78P447SAM 0508H DWS52F3 a tego ze zdjęcia zastępczego nie otwierałem i nie ma żadnych zewnętrznych numerów . Na instrukcji URC 11C -12A 12INI
  • Poziom 2  
    Panowie magicy nie ma jakiegos uniwersalnego kodu dla Thomson lub metody nauczenia pilota ??
  • Poziom 2  
    Witaj.Nie będzie działał.Pilot uniwersalny Thomson to lipa na maxa.Nie pasuje do większości modeli,jeśli ruszy to tylko podstawowe funkcje.Do twojego modelu jest pilot z końcówką TAM.... ,zobacz na www.taniepiloty.com.pl i zapytaj przez @
  • Poziom 2  
    Dziękuję za informacje , złożyłem już zapytanie do sklepu . W błyskawiczym tempie otrzymałem optymistyczną odpowiedz .
    P.S. Co oznacza "końcówka TAM " ??