Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Computer ControlsComputer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

626 GE, mazda, centeralny zamek na pilot

03 Kwi 2011 00:33 3185 5
  • Poziom 2  
    Witam, problem z pilotem zaczał się w okresie gdy na zewnątrz było ok -20 st cel, zamki reagowały na pilot co 5-10 raz użycia przycisku. Z kluczyka wszystko do dziś działa normalnie. Na początku musiałem trochę się natrudzić ale auto zamykało i otwierało po kilkukrotnym użyciu pilota, teraz ( ok 2 mies) nie działa w ogóle , baterie są ok, pilot się nie rozkodował bo działał co jakiś czas, a teraz lipa. Centralny raczej zamontowany został w trakcie produkcji, lecz pilot zapewne był dodatkiem już po zakupie i nie mam pojęcia gdzie w aucie mógł zostać podpięty sterownik. Bardzo proszę o rady i pomoc w rozwiązaniu problemu.
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Poziom 17  
    Ja również mam dokładany zdalny sterownik zamka centralnego i zamontowany jest pod deską rozdzielczą z lewej strony kierownicy. Trzeba zdjąć ten dolny plastik i powinno go być widać. Może jakieś problemy z antenką sterownika?
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Poziom 27  
    Jeśli to jest dokładany pilocik, to w sterowniku od pilota siadła radiówka, najlepszym rozwiązaniem będzie kupić drugi sterownik z dwoma nowymi pilotami.
  • Poziom 2  
    czytałem trochę o tych sterownikach w necie i wyczytałem że zwykle ze sterownikiem jest dioda led, u mnie też jakaś migała a teraz już nie świeci choć czasami jeszcze się załącza.. może nie ma potrzeby kupowania nowego sterownika a problem tkwi w zasilaniu? może macie jakieś dojście do schematów tych podłączeń?? a jeżeli dojdę błędu to czy należy wszystko od nowa programować? jak to zrobić? czytałem o 3-krotnym uruchamianiu stacyjki i miganiu światłem ale auto nie reaguje...
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Dyskusja o niczym. Twierdzisz, że sterownik dokładany i wymagasz, byśmy na forum zgadli, gdzie montażysta umieścił centralkę. Co sam zrobiłeś w tej kwestii? Wsadziłeś głowę pod kokpit i sprawdziłeś, jak to wygląda? Rozpoznałeś pilota? Inne?
    Wydaje ci się, że wszystkie sterowniki, a już szczególnie te dokładane, programuje się w ten sam sposób? O ile się w ogóle programuje.
  • Poziom 2  
    właśnie próbuję się tego dowiedzieć, gdybym był bardziej obeznany nie pytałbym nikogo.. Na pilotach nie ma żadnej numeracji, na płytce drukowanej jest jakiś ciąg znaków ale google nie pomaga również w tej kwestii... włożyłem głowę pod kokpit ale gubię się w tych kabelkach i dlatego pytam gdzie można to znaleźć bo nie wiedziałem że to kwestia gustu montażysty.. ale dzięki ludziom jak Ty widzę że mogę spokojnie szukać kolejne kilka wieczorów na google na darmo bo zamiast podpowiedzi przeczytałem tylko jak sobie ze mnie kpisz,,, dziękuje tylko chłopakom przed Tobą bo nadali mi chociaż jakiś kierunek działań, pozdr