Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fiat Ducato nie działa centralny zemek

pawello1992 03 Apr 2011 12:30 10811 5
    pawello1992
    Level 11  
    Witam Panowie posiadam fiata ducato 2006 rok 2.8jtd i z dnia na dzień padł mi centralny zamek i elektryczne szyby,bezpieczniki wszystkie są sprawne czy miał ktoś kiedyś podobny problem.Czekam na odpowiedz i pozdrawiam
    Ireneo
    Level 41  
    Wszystkie bezpieczniki sprawdzone?Jaką metodą.?
    User removed account
    User removed account  
    pawello1992
    Level 11  
    Bezpieczniki sprawdzone miernikiem na przejście.Rozebrałem dzisiaj dzwi od strony kierowcy odłączyłem wszystkie kostki. Za skrzynką bezpieczników znalazłem przewód który idzie właśnie z tych dzwi oraz 2 kostki sprawdziłem również jest przejście na każdym przewodzie.Dodam jeszcze ,że sterowanie lusterkami działa oraz podświetlenie przycisków sterowania szyb i lusterek głośnik również gra.Podpowie ktoś co mogło walnąć w tym samochodzie?

Dodano po 1 [minuty]:

Kolego co do tej wiązki po stopniem to gdzie ona dokładnie się znajduje mógł być sprecyzować swoją wypowiedz.

Dodano po 1 [godziny] 31 [minuty]:

Jest to model w tej wersji nadwozia.Czekam na odpowiedz i pozdrawiam.

Fiat Ducato nie działa centralny zemek
    pawello1992
    Level 11  
    Czy posiada ktoś może schemat do tego fiata bo na elce ani w sieci nie ma tego znalazłem tylko do sterowania silnikiem,ale to mi nie jest potrzebne ponieważ problem dalej nie jest rozwiązany.
    Medek123
    Level 2  
    Witam
    Wiem, że stare, ale chciałbym się podzielić moją sytuacją którą właśnie doświadczyłem. U mnie w ducato z 2002r. były takie same objawy i okazało się że bezpiecznik spalony pod schowkiem - od strony pasażera. Nie każdy wie, że są tam również bezpieczniki które zasilają brązowy moduł widoczny po ściągnięciu schowka (nazywają go PRZEKAŹNIK CENTRALKA STEROWNIK MODUŁ CENTRALNEGO ZAMKA) - skoro bezpieczniki całe i jest na nich prąd to najprawdopodobniej moduł do wymiany. U mnie po wymianie bezpiecznika wszystko działa pozdrawiam.