Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pioneer deh 3630mp nie chce sie uruchomić

loo82 03 Kwi 2011 21:28 944 3
  • #1 03 Kwi 2011 21:28
    loo82
    Poziom 8  

Witam
    Moje auto zostało uderzone w tył. Po tej akcji przestało działać mi to radyjko.
    Efekt jest taki :
    po zainstalowaniu panela zapala się światełko przy wejściu płyty oraz na klawiszu do wyjmowania płyty. Po naciśnięciu tego przycisku występuje sygnał dźwiękowy ( beep ) , ale nie wyrzuca CD ( która jest w środku ). Na panelu martwa cisza - nic nie reaguje.
    Czy ktoś wie co to może być?

P.S. Do moderatorów - czy tym razem dobrze napisałem post ? Ewentualnie proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu. Był bym wdzięczny.

0 3
  • #2 03 Kwi 2011 23:30
    rnb_bolii
    Poziom 33  

Witam. Na początek sprawdzić czy są oba zasilania na kostce zasilania, ACC +12 i MEMORY +12V.

0
  • #3 04 Kwi 2011 08:40
    Jerzy Majkut
    Poziom 24  

Witam!
    "Moje auto zostało uderzone w tył. Po tej akcji przestało działać mi to radyjko."
    Rozumiem, że jest po kolizji, jeżeli tak ,to trzeba sprawdzić połączenia na płycie głównej (czy jakiś element nie jest wyrwany, złamany; pęknięcia ścieżek drukowanych jak i stan elementów lutowanych do druku). Pozdrawiam.

0
  • #4 04 Kwi 2011 21:28
    loo82
    Poziom 8  

Rozebrałem radyjko, wymontowałem celego CD-ka i po oględzinach nie stwierdziłem żadnych uszkodzeń mechanicznych ( nic nie jest zerwane czy połamane ) chyba że taśma łącząca CD z płytą główną , ale tego nie potrafię stwierdzić. Pomogło by coś, gdybym wrzucił fotki wnętrzności radyjka >? Kable zasilające są w porządku.

0
  Szukaj w 5mln produktów