Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rejestrator Optiva VODVR 16T - nie mogę wejść w tryb admina.

04 Kwi 2011 11:14 4432 5
  • Poziom 10  
    Witam, stałem się szczęśliwym nieszczęśliwym posiadaczem rejestratora CCTV model OPTIVA VODVR 16T, zakupiłem go używanego, i jak się pewnie domyślacie ktoś założył hasło dostępowe, i niestety mi go nie podał. Sprzedawca tłumaczył się że osoba odpowiedzialna za monitoring w sklepie gdzie był zainstalowany ten rekorder już nie pracuje i sam nie zna hasła. Czy istnieje jakaś możliwość przywrócenia hasła standardowego? Albo istnieje hasło serwisowe? Albo jakakolwiek procedura, która pozwoli mi uzyskać wejście do panelu administracyjnego? Dziękuje za wszelką pomoc. Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    nic z tego :( otworzyłem drania, zwory nie ma, a wyjęcie baterii skutkuje resetem zegara, i nic poza tym. może włożę płytę do zamrażarki? :P nie wiem co począć bo szkoda mi sprzętu.
  • Poziom 10  
    nic z tego :( otworzyłem drania, zwory nie ma, a wyjęcie baterii skutkuje resetem zegara, i nic poza tym. może włożę płytę do zamrażarki? :P nie wiem co począć bo szkoda mi sprzętu.
  • Poziom 31  
    Fabryczne hasło to chyba 0000.
    Pytałeś w serwisie dystrybutora?
  • Poziom 10  
    niestety :( nie ma na klawiaturze numerycznej cyfry zero. Co do kontaktu z dystrybutorem, to owszem istnieje możliwość zczytania hasła, ale zależy mi na czasie i traktuję tę możliwość jako ostateczność.