Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Porty w ASMAX AR 1004g. Dokładne instrukcje odblokowania portów.

04 Kwi 2011 19:19 3191 3
  • Poziom 2  
    witam wszystkich

mam taki problem. kiedy miałem neta z firmy Dominet (stale łącze) nie miałem tego problemu. Kiedy zmieniłem firmę na netie coś zaczęło się psuć. Otóż moim problemem jest (prawdopodobnie) odblokowanie portów. Kiedy chciałem zagrać w Call of Duty MP (gdy już zmieniłem operatora neta na netie) podczas załączania trybu MP pojawiło się okno włączania a następnie okno z wysyłaniem raportów o błędach. Opisałem mój problem i wysłałem do pomocy technicznej i otrzymałem takie propozycje:

- Prosze sciagnac najnowsze sterowniki do karty graficznej
    - Prosze sciagnac najnowsze sterowniki do procesora (tylko AMD)
    - Prosze sciagnac najnowsze sterowniki do chipsetu plyty glownej, karty sieciowej i karty dzwiekowej
    - Prosze sciagnac najnowsza aktualizacje do gry (www.callofduty.com , lem.com.pl)
    - Prosze sciagnac i zainstalowac najnowsza wersje direct x 9.0c (www.microsoft.pl)
    - Prosze sciagnac najnowsza aktualizacje do oprogramowanie Punk Buster (www.evenbalance.com)
    - Jezeli Posiada pan router prosze sie upewnic ze porty niezbedne do rozgrywki sieciowej i komunikacja Punk Bustera sa odblokowane i przekierowane na panski komputer. (TCP/UDP we/wy 28960, UDP Port 27666, zakres portow UDP 24300-24399)
    - Prosze sie upewnic czy firewall nie blokuje pakietow Punk Bustera i/lub gry.
    - Prosze uruchomic gre jako administrator (Windows Vista)

Prawdopodobnie coś jest z tymi portami bo do momentu zmiany operatora nie było żadnych kłopotów. Jestem zielony w tych sprawach i prosiłbym o dokładne instrukcje jak owe porty odblokować. Dodam jeszcze (jeżeli ma to jakieś znaczenie) ze posiadam Windows XP Home Edition. Proszę o pomoc -,-

P.s Jeżeli jest to również powodowane przez firewalla prosiłbym Również o dokładne instrukcje o jego odblokowaniu, gdyż jak wspomniałem wcześniej zupełnie nie znam się na tych sprawach.

Bardzo proszę o pomoc bo już sam nie wiem co robić i jestem w "desperacji" :)[/b]
  • Poziom 14  
    Code:
    ftp://ftp.asmax.pl/pub/instrukcje/ar-1004G_ns_wireless/man_AR1004g.pdf
    na stronie 55 masz ladnie opisane
  • Poziom 2  
    wiem widziałem ta stronę ale chodzi mi gdzie jakie wartości portów, IP czy coś wpisać :) Byłbym wdzięczny o dokładne instrukcje
  • Poziom 2  
    hmm dzieki za pomoc za amatora... ;/