Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KYOCERA FS-1030D reset karty sieciowej

05 Kwi 2011 13:42 6215 5
  • Poziom 13  
    Witam . Nie wiem jak zrobic twardy reset karty sieciowej. Drukarka ma pracować w innej sieci i musi być przekonfigurowana. Poprzednik nie zostawił Hasła i innych danych. Karta sieciowa IC109-FAST-KYO-TX Czekam na podpowiedż. Pozdrawiam
  • Poziom 24  
    Wyłącz drukarkę, wciśnij i trzymaj przycisk na sieciówce, włącz drukarkę poczekaj aż przestanie migać (~15sek.) i zresetuj urządzenie (wyl/wl). Uruchomi się z DHCP,
    potem z QuickSetup lub nowe KX'y z wykrywaniem MAC'a.

powodzenia
  • Poziom 13  
    Gdyby to było takie proste jak opisujesz to nie zakładałbym tego tematu. Proszę o dalsze pomysly i sugestie.
  • Poziom 24  
    Hmm wydawało mi się, że jeszcze tydzień temu to działało..sprawdzę jutro na 1030+IC109
    W każdym bądź razie NA PEWNO będzie chodzić na DHCP a wtedy można stworzyć dokument txt z treścią !R! SIOP0,"RESET:0"; EXIT;
    i wysłać go do maszyny z iclink'a

Ostatecznie zostaje program serwisowy do kasowania haseł dostępny w serwisie :-)

powodzenia
  • Specjalista - kserokopiarki
    Marekkaz31 , chciałeś odpowiedzi więc ją dostałeś , bardzo prostą lecz z twoich wypowiedzi uważam , że nie jesteś z techniką na tak , więc jak ją zinterpretujesz to twoja sprawa . Odpowiedź jaką dostałeś jest opisana praktycznie w każdej serwisówce urządzeń czy instrukcji obsługi z karta sieciową , a ty jeszcze chcesz coś prostszego " . Przyjechać do ciebie i pokazać palcem no powiedz sam ? , trzeba własnej inicjatywy .
  • Poziom 13  
    Widzę że nikt nie potrafi mi pomóc . Pisalem do serwisu i też mnie odesłali na jakąś stronę niemiecką , ponieważ reset tej karty jest dość skomplikowany.
    Napisali mi że ta drukarka może mieć kilka typów kart sieciowych. Problem nie rozwiązany. Zamykam temat.