Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilot laudmann.

02 Lis 2004 21:16 37240 3
  • Poziom 2  
    Mam pilota LAUDMAN. Dostałem go na aukcjiinie było przy nim instrukcji.Nie piszęnazwy modelu tylko LAUDMANN Reg.nr.399 54 855 Munchen germany. Nie wiem jak go zaprogramować. :not: Pomocy!!!
  • Poziom 19  
    Większość aktualnie dostępnych i popularnych pilotów uniwersalnych programuje się następująco:
    - włączyć odbiornik np. TV do stanu pracy
    - wcisnąć w pilocie jednocześnie klawisz SET i np. oznaczony TV1 - powinna zaświecić się dioda LED
    - jeśli masz instrukcję to możesz wprowadzić kod cyfrowy urządzenia, a jeśli nie masz, to wciskasz klawisz SET - dioda LED powinna zacząć pulsować
    - naciskasz przycisk POWER - zazwyczaj czerwony - każde naciśnięcie to przeskok do następnego numeru kodu - powtarzasz naciskanie do wyłączenia odbiornika
    - sprawdzasz, czy inne przyciski właściwie wykonują swoje funkcje - jeżeli nie, to włączasz TV do pracy i kontynuujesz naciskanie POWER
    - jeżeli przyciski działają prawidłowo to wciskasz TV1 by wyjść z procedury programowania
    Aby odczytać wprowadzony kod należy wcisnąć SET i 1 - ilość błyśnięć LED oznacza 1 cyfrę kodu, SET i 2 drugą cyfrę itd.
    Odczytany kod warto zapamiętać, gdyż większość producentów popularnych pilotów uniwersalnych wykorzystuje te same kody.
    Myślę, że jest to zrozumiałe. Powodzenia.
  • Poziom 16  
    czy w pilocie laudmann lm 366 można włączyć telegazetę?

Dodano po 1 [minuty]:

normalnie kanały siię nim przełącza.
    a telewizor posiada telegazetę