Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
e-miernikie-mierniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

astra 1.7 td isuzu 94r po przekreceniu kluczyka nie swieca kontrolki

05 Kwi 2011 21:55 3753 7
  • Poziom 2  
    Witam mam problem z oplem astra 1.7 isuzu gdy kupilem auto wszystko bylo ok po przekreceniu stacyjki w punkt II szyby odsuwaly sie i zasuwaly swiecily sie kontrolki ktore powinny sie swiecic (ladowanie oleju swiec zarowych) po odpaleniu dzialal obrotomierz zegar temperatury i paliwa no i w pewnym czasie wystapil blad po przekreceniu kluczyka nie otwieraja sie szyby nie ma zadnych kontrolek zegary nie dzialaja po odpaleniu swieci sie kontrolka ladowania szyby odsuwaja sie ale gdy otwieram schowek znowu sie nie otwieraja wczesniej obrotomierz dzialal ale gdy otwieralem schowek to z 2,5tysiaca obroty spadaly calkiem a teraz nie dziala wogole wszystko pozatym jest ok miernikiem sprawdzajac ladowanie przy okolo 1 tysiaca jest 14.2 14.3 czyli raczej ladowanie jest pozatym gdy jezdze na swiatlach to bez ladowania akumulator powinien slabnac jesli ktos wie jaka przyczyna moze tu byc to prosze o pomoc z gory wielkie dzieki pozdrawiam
  • e-miernikie-mierniki
  • Użytkownik usunął konto  
  • e-miernikie-mierniki
  • Poziom 2  
    wlasnie sorrki zapomnialem dodac bezpieczniki sa ok przkazniki tez wydaje mi sie ze nie ma +
  • Poziom 2  
    wszystko jest juz ok dzieki Motronic
  • Poziom 1  
    Witam, mam ten sam problem z tym że w silniku benzynowym 1.4 16v. A mianowicie po przekręceniu kluczyka na 2 poziom nic się nie świeci (żadne kontrolki), a jak odpalę i mam zaciągnięty ręczny to obrotów mi nie pokazuje, zdejmę ręczny i pokazuje, a poza tym cały czas ładowanie się świeci po zapaleniu silnika. ? Co to może być...?
  • Poziom 21  
    Ale to nie wszystko, nalezy sprawdzic dlaczego spalony bezpiecznik, a takich rad brak.