Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zespół szkół elektronicznych

Venominus 05 Kwi 2011 22:00 935 4
  • #1 05 Kwi 2011 22:00
    Venominus
    Poziom 6  

Wybieram się do renomowanego technikum w Bydgoszczy (1 miejsce w województwie, 5 w Polsce). Tylko mam problem w wyborze kierunku. Mam do wyboru: technik elektronik, teleinformatyk, informatyk. Nie wiem który wybrać, bo każdy wydaje mi się atrakcyjny. Mój tata ma firmę i montuje urządzenia audio-wizualne (domofony, alarmy, kamery) i spodobało mi się to, nie napracujesz się, bo to łatwe, a dobre pieniądze :). Tyle, że tata nie zasczepił we mnie ducha elektronika, np. nigdy mi tego nie pokazywał jak coś lutować, albo jak coś majstrował przy układach. Miałem tylko okazję mu asystować podczas wakacji, jeździłem z nim do pracy i mi się to podobało. Umiem tworzyć strony internetowe itp., więc zastanawiam się też nad informatykiem. Teleinformatyk to połączenie tych kierunków. Nie wiem co wybrać, doradzicie coś?

• #2 05 Kwi 2011 22:29
    bmserwis
    Poziom 36  

Jeśli planujesz przyszłość w kierunku rodzinnej firmy to z formalnego punktu widzenia teleinformatyk da Ci przynajmniej podstawy w zakresie informatyki, wszystkich natomiast potrzebnych w zawodzie umiejętności szkoła i tak Ci nie da.

• #3 06 Kwi 2011 11:04
    bodzio507
    Poziom 28  

Popieram kolegę że teleinformatyk był by dla Ciebie najbardziej optymalny.

• #4 06 Kwi 2011 13:11
    Murtagh
    Poziom 9  

Najlepiej zapytaj taty na jakim stanowisku chciałby Cię zatrudnić :D

• #5 06 Kwi 2011 21:08
    Venominus
    Poziom 6  

Teraz wacham się między elektronikiem/ teleinfomatykiem. Niby teleinformatyk daje mi podstawy elektroniki, ale nie wiem czy to wystarczy. No, ale na wszelki wypadek mógłbym w netti, tp, orange, play etc. pracować. Sam nie wiem.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME