Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Urządzenie przekroczyło limit zasilania...

06 Kwi 2011 16:18 1393 7
  • Poziom 8  
    Witam!

Wiem, że temat się powtarza, ale u mnie jest to dość dziwne.
    Dziś odpaliłem komputer i chciałem w fife pograć, ale na padzie (Genius MaxFire G-12U), i wyskoczył błąd, ale niechcący go zamknąłem. Nie działa mi tylko pad, reszta działa, odłączałem wszystko, zmieniałem porty. Dodam, że na laptopie Asus śmigam. Da się coś z tym zrobić? I czy da się jakoś ponownie otworzyć to menu, bo jak podłączam to już nie wyskakuje nic, że przekroczono limit, a pad dalej nie działa.

Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    a sprawdzałeś pada na innym kompie?
  • Poziom 8  
    na innych działa, tylko u mnie nie
  • Poziom 8  
    Okno pojawia się już jak dłużej przetrzymuje włączony pad, ale jak czytałem to nie resetuje mi kompa, a resetowanie nic nie da jak klikne komunikat.
    A gdzie sprawdzić to ile potrzebuje prądu?
  • Spec od komputerów
    Masz problem z wydajnością prądową USB. Jaka to płyta główna ? Posiadasz miernik i potrafisz mierzyć ?
  • Poziom 8  
    Znalazłem coś takiego
    SOCKET NA PROCESORY INTEL. KONTROLER DYSKU : SATA. SOCKET NA PAMIĘC : DDR2 OZNACZENIE : 08G2005XB21J

To stało się wczoraj dokładnie, kiedyś gdy grałem, było normalnie, nic nie wyskakiwało
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    No, dużo znalazłeś. Sądzę że nie poradzisz sobie z problemem. Poszukaj jakiegoś serwisu lub znajomego który ma jako takie pojęcie o elektronice.