Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo Y530 vista recovery

07 Kwi 2011 10:05 3174 3
  • Poziom 2  
    Witam, pytanie od laika
    Czy jak zrobie reinstalke systemu z przycisku one key .... to po zrobieniu zostanie mi "czysty " twardy dysk tzn. tylko zainstalowana vista ? a reszta czyli gierki, dokumenty, foto i reszta zostanie wyczyszczona ( tak jak bym zrobił format dysku , czy należy zrobić samemu format ?:?:)
    Chciałbym to zrobić bo ostatnio sprawdziłem i sama vista na dysku zajmuje mi prawie 20 gb !!! a z programami oczyszczającymi system mam złe wspomnienia jeszcze ze starego blaszaka.
    prośba o odp.
    Pozdrawiam:D
  • Pomocny post
    Poziom 36  
    Po przywróceniu systemu z przycisku OneKeyRecovery, pozbędziesz się wszystkiego z dysku. Wracasz do punktu wyjścia, czyli pierwszego włączenia laptopa po zakupie. System będzie instalowany całkowicie (!) od nowa.
    Samemu nie formatuj dysku. W chwili przywracania OKR sam to zrobi za Ciebie.
    Dane które chcesz zachować zgraj sobie na inny dysk zewnętrzny i potem je wgraj na nowo.
    20GB to dużo?! U mnie sam katalog Windows zajmuje prawie 20GB, ale działa b.dobrze i nie widzę potrzeby jego ponownego instalowania.
    Do porządków polecam "jv16 PowerTools 2010".
  • Poziom 2  
    Po wielu próbach czyszczenia system jednak nie działał jak należy ( zwiechy, lapek nie wyłaczał sie, itp. ) zdecydowałem się na przycisk recovery i .....
    od 2 mies. jest spokój laptop działa jak nowy a sam proces reinstalki banalny i bezproblemowy nawet dla laika ( jakim jestem ja ) . Dzięki za poradę :D