Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Highscreen SV 28/3

03 Lis 2004 09:58 579 2
  • Poziom 12  
    Witam wszystkich!
    Mam trzy monitory j/w wszystkie są z darów dla szkoły, niewiadomego pochodzenia.Każdy po podłączeniu do komputera ma zbyt małe wymiary obrazu w pionie i w poziomie.Pion daje się ustawić potencjometrem zaś poziom nie posiada regulacji na zewnątrz. PR od ustawiania H rozciąga obraz, ale zostaje margines po ok. 3 cm. Czy są one wszystkie uszkodzone, czy może są w jakimś innym systemie /tabliczka na obud. jest po niemiecku/.Zmiana ustawień ekranu w komputerze nic nie daje!
    Pozdrawiam!
  • Spec od monitorów
    Podejrzewam, że te monitory są już znacznie zużyte. Próby odnalezienia informacji na ich temat chwilo mi się nie udało. Można by próbować powalczyć, ale to może okazać się nieopłacalne - na pewno wymiana nie obejdzie się bez wymiany pewnych elementów, choćby kondensatorów elektrolitycznych.
    Popatrz na tą tabliczkę i jeśli znajdziesz tam napis FCCID to podaj co za nim pisze.
  • Poziom 12  
    Monitory te mają dobry, wyrażny obraz dlatego sie za nie wziąłem.Na tabliczce nie ma symbolu FCC.Dzieki za już i proszę o więcej informacji.