Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

President George

03 Lis 2004 10:35 3077 3
  • Poziom 14  
    Witam mam w/w radio i problem z nim polegający na tym, że nie wiem jak się wprowadza do niego kod. Nieważne jaki klawisz nacisnę to mam najpierw na ekranie 1 naciskając dowolny kolejny mam 2 i tak dalej do 4 poczym poczym zaczyna się od nowa. W żaden sposób nie mogę ustawić więcej niż jednej cyfry. Może ktoś wie jak to zrobić to będę wdzięczny.
  • Poziom 26  
    Witam
    Z moich notatek zostało tylko jak odblokowac w nim 240 kanałów:
    1. włączyc zasilanie
    2. wpisać kod urządzenia (w orginale 4x PROGRAM)
    3. nacisnąć POWER, urządzenie włączy się
    4. nacisnąć POWER, i nie zwalniając nacisku (urządzenie wyłączy się) nacisnąć przyciski PA i DIMMER
    5. zwolnić przycisk POWER nie zwalniając nacisku na przyciski PA i DIMMER. Zaczyna migać napis CODE, około 5-7 sekund
    6. po zgaśnięciu napisu CODE zwolnić przyciski PA i DIMMER
    7. nacisnąć na około sekundę przycisk M1
    8. odczekać 5-7 sekund
    9. wpisać kod urządzenia
    10. nacisnąć POWER , urządzenie załączy się
    11. przyciskiem DIMMER zmieniać band.Przed wskażnikiem częstotliwości pojawi się litera od A do F.

Mam gdzieś w warsztacie instrukcje od tego radia, zachowalem ja bo na końcu był schemat. Sprawdze wieczorem to podam.
  • Poziom 26  
    1. Włączyć CB do zasilania i wcisnąć przycisk POWER.
    2. Wyłaczyć CB przyciskiem POWER.
    3. Wcisnąć przycisk POWER i trzymać, aż CB sie wlaczy i wyłączy a potem wcisnąć jeszcze NB/ANL + PROGRAM i zwolnić przycisk POWER.
    4. Na wyswietlaczu pojawi się napis "codE" i migać bedzie przez 5 sekund.
    6. Jak przestanie migać to zwolnić pzryciski NB/ANL i PROGRAM.
    7. Masz teraz 20 sekund na wprowadzenie poprawnego kodu.
    8. Wprowadz kod przyciskami M1,M2,M3,M4.
    9. Po wprowadzeniu ostatniej cyfy kodu pojawi sie sygnał "beep" i litera "P" na wyświetlaczu i CB się uruchomi.W przypadku niewłaściwego kodu pojawi się napis "codE"
  • Poziom 14  
    Ruszyło wielkie dzięki.