Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JVC KD-R601 resetuje się (Audi A4 b5)

mr.furax 07 Kwi 2011 20:39 2573 2
  • #1 07 Kwi 2011 20:39
    mr.furax
    Poziom 8  

Witam. Jak w temacie, mam radyjko JVC kd-r601 w Audi A4 (r96) i mam taki problem że jak wyłączę radio i wyciągnę kluczyk to po jakichś 15-20 sekundach samochód odcina zasilanie radia i jak ponownie włożę kluczyk do stacyjki i włączę radio (bez kluczyka w ogóle nie reaguje, oryginalne radio Audi na kasety działało bez kluczyka) to się resetuje i zmienia ustawienia na oryginalne (tj. np. loudness, eq, kolor podświetlenia itp.). I tu mam pytania:
    - czy w innych samochodach też tak macie?
    - jak to w ogóle jest z tymi radyjkami JVC? Mają one taką pamięć że jak ustawie sobie w odtwarzaczu np eq na rock, kolor czerwony, beep off itp. to po odcięciu zasilania (czy np odłączeniu radia od samochodu) i ponownym włączeniu powinny pamiętać ustawienia, czy żeby radio pamiętało moje ustawienia musi mieć cały czas zapewnione zasilanie?
    - jeżeli musi mieć zapewnione zasilanie, to czy da się to ustawić w Audi przez np. komputer?

Bardzo proszę o odpowiedź, z góry dziękuję i pozdrawiam...

0 2
  • #2 08 Kwi 2011 02:59
    multimediaservice
    Poziom 16  

W Audi podtrzymanie znajduje się na styku Nr 3 dolnej kostki a w radio na styku Nr 4. Trzeba przełożyć jeden pin we wtyczce.

JVC KD-R601 resetuje się (Audi A4 b5)

0
  • #3 08 Kwi 2011 12:32
    mr.furax
    Poziom 8  

Dzięki wielkie, zrobiłem tak jak napisałeś i działa wyśmienicie.

0
  Szukaj w 5mln produktów