Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 307 po wymianie czujnika ABS blad ASR ESP ABS

07 Kwi 2011 21:09 12168 6
  • Poziom 12  
    Witam!!
    Po podłączeniu mojego peugeota 307 z 2002 roku okazało się że czujnik abs koło tylne lewe jest uszkodzony przez cały czas wiadomo informowały mnie o tym kontrolki. Dzisiaj zakupiłem orginalny czujnik w serwisie po zamontowaniu go kontrolki pogasły a na wyświetlaczu już nie pojawiają się komunikaty że abs asr esp są wyłączone. Po krótkiej jeździe próbnej wszystko było oki do czasu kiedy gwałtownie nie nacisnąłem pedału hamulca od tego czasu kontrolki znowu się świecą a wyświetlacz informuje ze powyższe systemy są odłączone , po rozłączeniu wtyczek tego czujnika i ponownym ich złączeniu wszystko jest wporządku do czasu kiedy znowu nie depne na chmulec dodam ze wszystko było wyczyszczone bardzo dokładnie
  • Poziom 27  
    bieżna brudna/ uszkodzona
  • Poziom 42  
    Sam kupiłeś i montowałeś?
  • Poziom 12  
    tak kolego sam kupiłem czujnik , wszystkie numery się zgadzają podawałem między innymi numer vin . A problem nie ustał, po rozłączeniu i ponownym złączeniu wszsytko jest oki do czasu kiedy nie zrobie z 100 metrów , pozniej sygnalizacja kontrolkami oraz komputer ostrzega. Dodam że po wyłączeniu zapłonu błąd jest nadal widziany przez komputer
  • Poziom 42  
    A masz wiedzę i sprzęt i uprawnienia aby zajmować się systemami bezpieczeństwa w nowoczesnych samochodach?
    Bo jeśli nie masz chociaż jednej z tych rzeczy to lepiej oddaj do naprawy
  • Poziom 43  
  • Poziom 12  
    z tego co wiem to takiego błędu kasować nie trzeba ale jutro wykasuje dla pewnosci