Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
RenexRenex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuję plik mainshell.exe z nawigacji MIO DIGIWALKER C720

08 Kwi 2011 05:55 2986 6
  • Poziom 26  
    Poszukuję oryginalny plik mainshell.exe oraz btp_notification_ui.exe z nawigacji MIO DIGIWALKER C720 z katalogu Windows. Z góry dziękuje za pomoc a szczególnie za przesłanie na cepilekusuńusuń@tlen.pl.
  • RenexRenex
  • Poziom 38  
    Plik moge Tobie Kolego pzeslac, ale go nie bedziesz w stanie wgrac ;/

Najprosciej bedzie, gdy powiesz co pokombinowales i co chcesz uzyskac ;)
  • RenexRenex
  • Poziom 26  
    Nic nie pokombinowałem! Proszę o podesłanie pliku mainshell.exe i pliku btp_notification_ui.exe do nauki i zabawy. Z góry dziękuję bardzo!
  • Poziom 38  
    Jako ze wspomniane pliki mieszcza sie w pamieci ROM, samo rozwiniecie tego akronimu wyjasni, dlaczego nie bedziesz w stanie tych plikow wgrac. A przynajmniej prostym, domowym sposobem. Nalezy wgrac ponownie Firmware. Na tym modelu jest to generalnie niewykonalne w domowych warunkach.

nie DUBLUJ tematow - zabrania tego regulamin Forum!
  • Poziom 26  
    W warunkach domowych umieściłem przed chwilą w katalogu Windows plik acepilek.exe, więc może jest nadzieja na ratunek?
    Poszukuję plik mainshell.exe z nawigacji MIO DIGIWALKER C720

Jakie narzędzia i programy trzeba mieć - kupić według Ciebie aby stało się możliwe w domowych warunkach wgranie nowych plików w miejsce starych?

Ponawiam prośbę o podesłanie plików co jest głównym tematem tego postu.
  • Poziom 38  
    1. zresetuj urzadzenie i sprawdz czy tamze pozostal
    2. firmware do tego modelu, w ciezszych przypadkach programator i lutownica hot-air.
  • Poziom 26  
    1. To urządzenie nie posiada przycisku RESET, posiada opcje Restart - sprawdzę za dwa dni działanie, bo teraz navi jest w użyciu innej osoby.
    2. Poproszę o firmware...
    3. Co to znaczy programator i lutownica hot-air - daj namiary i opis obsługi programatora?
    4. Czy mój przypadek jest cięższy?
    5. Czy możesz bliżej i dokładniej opisać obie wersje naprawy?
    6. Czemu nie chcecie mi podesłać plików o które proszę. Na wielu forach czytam o robieniu kopii przed grzebaniem w nawigacji - ja nie zrobiłem kopii, bo nigdy nie grzebałem w tej nawigacji i nie miałem potrzeby grzebać ale czytając "fora" nie wierzę, że nikt nie zrobił kopii w/w plików mając na uwadze tyle ostrzeżeń aby robić te kopie...
    7. Niezależnie od rozwijającej się dyskusji nadal proszę o podesłanie w/w plików co jest głównym tematem mojego postu...