Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kodowanie programowanie pilota VW CRAFTER

08 Kwi 2011 09:57 7221 4
  • Poziom 33  
    Witam.Panowie może wiecie jak koduje się do tego bolida pilota?Można to zrobić manualnie jak do passata?Czy jest jakaś inna procedura?Jak ktoś ma jakieś info to będę widzięczny.
  • Poziom 33  
    A nie wiem,nie próbowałem.Myślałem,że może jakoś manualnie da rade.Może bardziej chodzi mi o synchronizację bo piloty chodziły i przestały.
  • Poziom 12  
    Jak masz dwa klucze to spróbuj procedurą ręczną, na wszelki wklejam.

Procedura
    1. Przekręć stacyjkę na pozycję ON i zostaw klucz w stacyjce.
    2. Zamknij pojazd mechanicznie przez drzwi kierowcy używając drugiego klucza
    3. Naciśnij raz przycisk otwierania, powinien być słyszalny sygnał dźwiękowy.
    4. Odczekaj 6 sekund i naciśnij raz przycisk otwierania aby aktykować procedurę
    kodowania. Pilot będzie teraz zaprogramowany.

UWAGA :
    Podczas wykonywania procedury dla dodatkowych pilotów, procedura jest taka sama,
    z wyjątkiem tego, że należy wciskać przycisk otwierania 2, 3 lub 4 razy w zależności od liczby pilotów.

Na przykład : Jeśli programujesz 2 piloty, należy nacisnąć przycisk otwierania dwu-krotnie
    z 1-sekundową przerwą pomiędzy każdym wciśnięciem, powtórz dla 3 i 4 pilotów.

1. Przekręć stacyjkę na pozycję OFF.
    2. Wyjmij klucz ze stacyjki i sprawdź działanie.
    3. Procedura kodowania może być powtórzona do 4 razy dla dodatkowych pilotów
    4. Stacyjka musi być przekręcona na pozycję OFF pomiędzy programowaniem
    każdego z pilotów.
  • Poziom 1  
    Witam mam podobny problem kluczyk zakodowany przez vaga i nie działa dioda w kluczyki świeci tzn druga przy przyciskami nie mam drugiego kluczyka niestety
    Macie jakiś pomysł?
    Pozdrawiam

Moderowany przez CameR:

Pomysł ? - Tak - firma dorabiająca klucze albo napisz swojego posta tak, aby wszyscy zrozumieli "o co chodzi"!

Reg. 3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.

Reg. 3.1.13. Dbaj o poprawność językową i zachowuj zasady netykiety. Nie wysyłaj wiadomości z których trudno wywnioskować co ich autor chciał przekazać.