Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Firefox 4 - brak zakładek?! Pasek dodatów?

08 Kwi 2011 11:36 5204 9
  • Poziom 9  
    W poprzednich wersjach zakładki były na widoku i był taki dodatek, który ustalał je np. w dwóch rzędach - zaktualizowałem do wersji 4 i koniec.
    Jak ustawić zakładki, by były widoczne pomiędzy menu na wstążce okna a dalszą częścią przeglądarki? Najlepiej, gdyby można było je ustawić w dwóch rzędach
  • Poziom 38  
    Widok -> Pasek narzędzi -> 4xPaski
  • Moderator - Komputery Serwis
    Widok-paski narzędzi-pasek zakładek.
  • Poziom 38  
    Teraz Ja zapytam.

Co się stało, że ikonki w Paseku dodatków mam po lewej. Zawsze były po prawej nad zegarkiem :|
  • Moderator - Komputery Serwis
    Mówisz o pasku dodatków w przeglądarce czy o pasku dodatków windowsa?.
  • Poziom 38  
    RADU23 napisał:
    o pasku dodatków w przeglądarce
    Firefox 4
    Xmarks, Personas itd. są po lewej nad Start
  • Poziom 9  
    RADU23 napisał:
    Widok-paski narzędzi-pasek zakładek.

tylko, że nie mam czegoś takiego jak widok - w lewym górnym rogu mam tylko napis Firefox na pomarańczowym tle - to chyba jakaś skórka, która się automatycznie wgrała... i co teraz???
  • Poziom 38  
    W "prawym górnym rogu" powinieneś mieć "Narzędzia" -> rozwiń i znajdź "Widok"

W kilka sekund można Firefox 4 zmienić tak aby wyglądał jak Firefox 3
  • Poziom 37  
    Moze nieco prosciej:

Wejdz w "pomaranczowy" firefox w lewym gornym rogu (czerwona strzalka).
    Kliknij zakladke "opcje" i wybierz "uklad paska narzedzi" (zaznaczono na czerwono).
    Pokaze sie lista z "przyciskami" jakie bedziesz miec mozliwosc ustawic sobie na belce firefoxa (pasek narzedzi nawigacyjnych zaznaczony na niebiesko).
    Zeby uzyskac pasek zakladek zaraz pod przyciskami nawigacyjnymi, nalezy kliknac na "pasek zakladek" (zaznaczone na zielono).

Calosc bedzie tak wygladac jak na fotce ponizej:

Ilosc i wyglad przyciskow nawigacyjnych bedzie zalezny od Twoich upodoban i moga one byc jako same ikonki lub jak ja mam, czyli ikonki z napisami.
    Ja sobie dodalem pare pomocniczych przyciskow nawigajcyjnych, miedzy innymi: "powieksz", " pomniejsz" z prawej strony paska nawigacji, a z lewej jak widac tez nieco sobie ulatwilem zycie, ustawiajac np. ""nowe okno", "strona startowa" czy "pobieranie plikow".

Wszystko to da sie ustawic w opcji "uklad paska narzedzi"

• Poziom 9  
    dzięki, dzięki - nigdy nie miałem problemu z nowościami firefoxa a tu plama na honorze.