Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaką najlepiej nawigację pod mapy tomtom

bolanty 08 Apr 2011 18:06 8267 11
    bolanty
    Level 17  
    Mam pytanie .Mam grubego słabo świecącego Tomtom-a 510 i już go nie chcę.Nadal jednak uważam ,że jest najbardziej intuicyjny i nieprzerysowany dlatego chcę pozostać przy tym nawigowaniu.Więc.Jaką kupić nawigację /do 500 zł/na którą można wgrać mapy Tomtom .Myślę o tym aby miała ostro świecący wyświetlacz ,cieńka, dobry procesor i ram,dobrą antenę.potrzebna na długie trasy po Europie
    Freddy
    Level 43  
    Mapy z Go510 grasz tylko na Tomtom'a. Możesz kupić nowego XL2 za 350 zł. Jest on juz z mapami.
    bolanty
    Level 17  
    Wiem,muszę kupić mapy tomtom pod Win 5.0 ce.chodzi mi o to jaki z win 5 jest najlepszy
    Freddy
    Level 43  
    A po co kupować WINCE, skoro masz i lubisz Tomtom, trzymaj sie go dalej.
    Pontikos
    Level 38  
    Freddy - IMHO, mysle ze Kolega wyjasnil ta kwestie - chodzi mu o szybszy procesor oraz bardziej jasny i kontrastowy ekran.

Na urzadzeniach Mio serii MOOV i SPIRIT chodza bez problemu legalne aplikacje TomToma. A wiec i mapy.
    Freddy
    Level 43  
    Pontikos wrote:
    Freddy - IMHO, mysle ze Kolega wyjasnil ta kwestie - chodzi mu o szybszy procesor oraz bardziej jasny i kontrastowy ekran.

Na urzadzeniach Mio serii MOOV i SPIRIT chodza bez problemu legalne aplikacje TomToma. A wiec i mapy.

Czy ja nie umiem czytać, czy Ty ?
    Quote:
    Mam grubego słabo świecącego Tomtom-a 510 i już go nie chcę.Nadal jednak uważam ,że jest najbardziej intuicyjny i nieprzerysowany dlatego chcę pozostać przy tym nawigowaniu
    Pontikos
    Level 38  
    pozostać przy tym nawigowaniu (lecz nie przy tym urzadzeniu, jak sie domyslam) - czyli, jesli dobrze rozumiem, chce pozostac przy APLIKACJI TomToma - a ta, jak napisalem, w wersji legalnej pracuje na sugerowanym przeze mnie urzadzeniu.

Ja wiem ze "polska jezyk trudna" - ale moze zwracamy w inny sposob uwage na kontext zdania? ;)

Poprosimy kolege bolanty o wyjasnienie tej kwestii.
    bolanty
    Level 17  
    Chyba "języka polska jest trudna"
    Chcę pozostać przy Tomtom-ie,tylko na większym wyświetlaczu ,cieńszym, lepiej podświetlonym i i tańszym dlatego myślałem aby zakupić inne navi
    Freddy
    Level 43  
    Oprogramowanie z Tomtom pracuje wyłącznie na sprzęcie Tomtom.
    Jest co prawda zrobiona przez Tomtoma wersja działająca na WinCE, ale nie jest już taka "genialna" jak oryginalny Tomtom.
    Zdecyduj sięęc, czy chcesz pozostać przy sprzęcie, czy przy oprogramowaniu.
    Nowe Tomtomy wcale nie są drogie, np. One XL2 za 350 zł.
    marek216

Level 43  
    Freddy wrote:
    Oprogramowanie Tomtom pracuje wyłącznie na sprzęcie Tomtom.
    Jest co prawda zrobiona przez Tomtoma wersja działająca na WinCE,

Wprowadzasz w błąd i sam sobie zaprzeczasz.
    Mio p560 z oprogramowaniem i mapami TT działa idealnie, na gocleverze też nie ma problemu.
    PiotrekWawa89
    Level 9  
    Potwierdzam, TomTom to dosyć uniwersalna nawigacja. Wystarczy powiedzieć, że pod kątem uniwersalności porównywana była swego czasu nawet z naviexpertem, a to o czymś świadczy.