Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kontrola dostępu jaki sprzęt?

09 Kwi 2011 16:59 3400 9
 • Poziom 25  
  Witam,potrzebuje założyć kontrole dostępu czyli zamek szyfrowy,gdzie każdy z 20tu pracowników ma swój kod i jest to rejestrowane w pamięci lub na dysku komputera.Nie mam na to pomysłu bo rzadko to robie,a jest to w pakiecie z monitoringiem.Może macie jakieś inne pomysły na system kontroli tylko jednych drzwi i archiwizowaniu tego.
 • Pomocny post
  Poziom 11  
  Jeżeli kontrola ma być zamontowana wewnątrz budynku to może taki zestaw Rogera:

  PR301
  CPR32-SE
  UT2/USB
  Obudowa + akumulator 7Ah
  elektrozaczep

  jeżeli na zewnątrz
  PR311
  CPR32-SE
  UT2/USB
  Obudowa + akumulator 7Ah
  elektrozaczep

  Dane zapisywane są w centrali , użytkownik w każdej chwili może sprawdzić zdarzenia z komputera na którym jest zainstalowane oprogramowanie .
 • Pomocny post
  Poziom 31  
  Jeżeli jest to w pakiecie, to zrób to na systemie kontroli dostępu firmy Selkod.
  Rejestracja dostępu jest tu rzeczywiście powiązana z monitoringiem.
  System rejestrując otwarcie drzwi przez pracownika dołącza do bazy danych zdjęcie z monitoringu. Można porównać ze zdjęciem właściciela karty.
 • Poziom 25  
  Szukam jak najprostszego rozwiązania ,gdyż klient zrobił już generalny remont :( Ludzie nie myślą w ogóle.Zrobić "generalke" w budynku a potem Panie jak najmniej wiercenia i listewek.Najlepsze byłoby takie coś :
  http://www.rozam.pl/?p=productsMore&iProduct=147
  i to bym przepchnął ale to są drzwi zewnętrzne i nie wiem jak z temperaturami.Zestaw Roger'a całkiem całkiem,bo to musi być klepane z palca,bo o kartach nie ma mowy,niby pracownicy pogubią na budowie.Selkod jest fajny do konkretnych zadań z nadzorem kamery.
 • Pomocny post
  Poziom 14  
  Firma AAT zdaje sie nie dawno wypuściła nową serie urządzeń kontroli dostępu o wdzięcznej nazwie KaDe, myślę że jest to warte uwagi, co prawda produkt jest nowy i w sumie nie wiele można o nim na dzień dzisiejszy opinii zobaczyć, aczkolwiek zapowiada sie interesująco ;)

  Podobnie jak w kontroli firmy Selkod istnieje możliwość integracji systemu KD z CCTV. Cenowo podobnież tańsze od Rogera. Czytniki i kontrolery też niczego sobie - wizualnie całkiem ładne ;)
 • Poziom 25  
  Teraz okazało się ,że oprócz szatni będzie tam prysznic i kibelek z umywalką,na wszelki wypadek zasilanie i elektronikę dam za ścianę,ale boje się o zworę elektromagnetyczną,czy nie będzie mieć problemów,w podwyższonej wilgotności?Wpadł mi w ręce prosty szyfrator
  http://www.napad.pl/katalog/produkty-120-3178-.htm ,a w razie co mogą być karty.Uznano tryb dostępowy bez rejestracji.Pytanie tylko o zworę?
 • Poziom 10  
  Co sądzicie o systemie kontroli dostępu z AAT - KaDe czy temat jest warty uwagi z tego co zauważyłem to urządzenia firmy ANSON CORP. jak na moje oko ryzyk-fizyk mam doświadczenie z kiszką chińską ale może to jest jakieś lepszej jakości dla tego że firmują je AAT Planuje załozyć coś tego typu w hurtowni spożywczej .
 • Pomocny post
  Poziom 11  
  KD Roger również umożliwia integrację z CCTV, dla danego zdarzenia na danym czytniku można przypisać fragment filmy z CCTV.
 • Poziom 25  
  Stary temat jak świat.Zrobiłem na rogerze.Zamykam.Pozdrawiam