Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

P[r]OBLEM Z OPLEM CORSĄ

03 Lis 2004 16:25 1173 10
  • Poziom 12  
    OPELEK JEST Z ROKU 89 POJEMNOŚĆ SILNIKA 1.0 L-GAŻNIK. MAM PROBLEM Z TYM AUTEM OD KĄD SIADŁ MI MODUŁ ZAPŁONU NOWY WYDAWAŁ SIĘ BYĆ DROGI WIEC ZAŁATWIŁEM PODOBNY TYLKO ŻE PRODUKCJI FRACCUSKEJ A WCZEŚNIEJ BYŁ BOOSHA. AUTO OD TEJ PORY CHODZI DZIWNIE JEST SŁABSZE, RAZ MOTOR PRACUJE RÓWNO A CZASAMI PRZEBIERA (NIERÓWNA PRACA) NIBY TEN ZAPŁON JEST OK SAM NIEWIEM ODWIEDZIŁEM CHYBA JUŻ TRZECH FACHOWCÓW I NAWET IM OPADAJĄ RECE NIBY ZAPŁON JEST OK WG. NICH. JESLI KTOŚ MOŻĘ TO PROSZE O POMOC Z GÓRY DZIEKI ZA FATYGE.
    Nie używaj dużych liter - REGULAMIN. Ortografia.[h]
  • Poziom 25  
    Niekture moduły mogą mieć inną charakterystykę pracy zależną np. od podciśnienia w układzie dolotowym.
  • Poziom 26  
    Ogólnie rzecz biorąc, jeśli jest iskra to jeszcze nie wszystko!

Występowanie iskry na wyjętej świecy nie daje gwarancji, że będzie występowała pod ciśnieniem. Ciśnienie występujące w czasie kompresji utrudnia przeskok wysokiego napięcia i czasem może szarpać.

Najpierw ZMNIEJSZ przerwę na świecach i wtedy sprawdzaj czy się choć trochę poprawiło.

Musisz też sprawdzić, czy nie ma przebicia na izolatorze świec i czy przewody WN nie zwierają gdzieś do masy.
  • Poziom 11  
    Komputer inny niż taki jaki był orginalny nigdy nie będzie działał tak samo. Zawsze trzeba zamieniać np. Boscha Boschem. Mimo, że podobny to jednak inny. Może mieć wiele rozbieżności, np. mapa zapłonów, dlatego jak piszesz masz słabszą moc. Tak jak już ktoś pisał podciśnienie w kolektorze ma wpływ na poprawną pracę. Moim zdaniem należy zamieniać komputer na taki sam. Części używanych jest sporo, jak i firm które się nimi zajmują (nawet mogą wysłać do klienta pocztą lub spedycją). Moja rada lepiej kupić orginalny nie jakiś francuski, bo później wychodzą takie kwiatki.
  • Poziom 26  
    Kolego MIKSER!

Czy w tym temacji ktoś pisał o komputerze?
  • Poziom 12  
    kk.2000 napisał:
    Kolego MIKSER!

Czy w tym temacji ktoś pisał o komputerze?

niestety nie ale już wiem o co chodzi z tym autem
  • Poziom 19  
    No to o co chodzi?????
    Mich 86, to forum wymienia poglądy i pomaga innym.
    Znalazłeś rozwiązanie - podziel się!!!!!!!!!!!!

Pozdro.
  • Poziom 11  
    Oki użyłem złego słowa. Zamiast komputer miało być moduł zapłonu. :D
  • Poziom 11  
  • Poziom 11  
  • Spec od samochodów
    Wydaje mi się że problem jest w zsilaniu silnika w prawidłową mieszankę
    paliwa.Prawdopodobnie duży luz na osi przepustnicy zasysa fałszywe powietrze.Albo inna dziura.