Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

WV Golf 2.0 GTI Dziwne zachowanie silnika

10 Apr 2011 01:00 2643 8
  • Level 9  
    Witam
    mam golfika III Gti 2.0 8v ale mam problemy
    W zasadzie to chodzi mi głownie o taki że auto nie chce stać na obrotach żeby odpalić muszę pompować gazem.Kolejny to taki chyba przez tamten problem to gdy jade daje gazu auto jest bardzo zamulone.powinno momentalnie się rozpędzać a yu nie da rady kicha i psika strzela gdy przełącze na gaz ! Pomocy pomóżcie
  • Level 20  
    zapłon rozrząd świece posprawdzane
  • Level 9  
    świece wymienione na nowe kable tez.
    Jak odpale i pompuje tym gazem to gdy zabiore noge z gazu obroty spadną tak do 500 i gaśnie.

Dodano po 7 [minuty]:

Wykryłem jeszcze że gdy powłączam radio światła wszystkie i chodzi wiatrak to spadaja obroty i niemalże Golf gaśnie
  • Conditionally unlocked
    ladowanie sprawdz.

Dodano po 19 [sekundy]:

ladowanie sprawdz
  • Level 9  
    No ale co ładowanie ma wspólnego z tym że nie równo pracuje silnik ?

Dodano po 55 [sekundy]:

a mogło się coś zalać wodą ? Umyłem silnik wcześniej
  • Level 20  
    Silnik krokowy sprawdzony ? może to on być tego winien lub też czujnik temperatury
  • Level 9  
    a gdzie ten silnik krokowy się znajduje ?

Dodano po 3 [godziny] 41 [minuty]:

Znalazłem kolejny problem po przejechaniu około 6 km samochód nie chce się rozpędzać maksymalnie wyciągnełem 150 km strasznie jest zamulony wygląda tak jakby go zalewało i nie przepala benzyny na dodatek gdy wcisne pedał do końca samochód zamiast gwałtownie przyśpieszyć to coś strzela .Nie wiem co już jest z nim grane chyba zostaje tylko wizyta u mechanika
  • Level 19  
    masz LPG czy objawy występują w gazie jak i w benzynie sprawdź przepływomierz jak strzelił może być zacięty
  • Level 9  
    tak mam gaz sprawdze

Dodano po 39 [sekundy]:

ale tak samo jest zarówno na gazie jak i benzynie

Dodano po 1 [godziny] 36 [minuty]:

Teraz wcale nie chce odpalić samochód odzywa się lecz nie odpala

Dodano po 1 [godziny] 34 [minuty]:

Byłem dzisiaj u mechanika i stwierdził że silnik zawilgotniał czy to może być prawda ? Co teraz mam zrobić ?