Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

SAMSUNG LE32C650 - zawieszanie się przy oglądaniu filmów z USB

10 Apr 2011 09:49 3215 5
  • Level 11  
    Witam!
    Mam problem z moimi nowym telewizorem. Gdy podłączam pen-drive z filmami i odtwarzam sobie jakiś film(zazwyczaj format mkv ,720p) to przez pewien okres film odtwarza się normalnie a po pewnym czasie się zawiesza i czasem wyskakują kolorowe paski i tv wychodzi z tego trybu media player. Dla mnie wygląda to na przegrzewanie się jakiegoś elementu telewizora. Kiedyś bawiłem się w podkręcanie kart graficznych i gdy przesadziłem to miałem podobne skutki. Czy tego typu usterka podlega serwisowi ? Proszę o poradę
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 17  
    Witam.
    Trafił dzisiaj do mnie dokładnie model LE32C650L1WXXH z softem 1005.0. Problem był z odtwarzaniem niektórych filmów z USB. W trakcie odtwarzania filmu już po 5min występowały dziwne znaczki i paski na ekranie. Po aktualizacji softu do 1010.0 problem zniknął. W sumie aktualizacja softu nic nowego nie wprowadziła oprócz kosmetycznych zmian w postaci np. animowanych ikonek. Prawdą jest, że temperatura procesora jest dość wysoka. Przy wykonanym teście programem serwisowym Samsung Check przy pełnej pracy i obciążeniu procesora wynik w skali od 0-5 był 4. Więc niestety niezadowalający. Oczywiście wszystko podaję w kwestii informacyjnej i nie musi być wcale związane z usterką kolegi.
    Pozdrawiam.
  • Level 11  
    Kwestia też samego pen Drive'a-po dłuższym czasie dużej transmisji danych (filmy w mkv 720p) niektóre modele potrafią się zagrzać i przerywać... spróboj z innego nośnika-może będzie OK czesto mieliśmy klientów narzekających na podobne przypadłości niektórych tanich pen drive'ów
  • Level 17  
    Dokładnie tak jak pisze Snipper42, może być to też wina "pena". W moim przypadku usterka występowała jak i na klienta jak i na moich trzech różnych "penach" Kingston, Pentagram, DataTraveler. Ale kolega mówi dobrze: "spróbój z innego nośnika-może będzie OK"
  • Level 11  
    No dokładnie arturb77-Najlepiej użyć jakiegoś przenośnego HDD zdecydowanie mniej nagrzewające się urządzenie przy transmisji danych
  • Level 14  
    ja mam podobny problem na moim nowym w zasadzie bo tygodniowym LE32C550 - oglądając filmy .avi głos wyprzedza wizję o ok 0,5s-1s co jest bardzo wkurzające - czy jest na to jakaś rada ? sprawdzałem z różnych "penów" i to samo a odtwarzając na PC jest OK...
    Z góry dzieki za pomoc !