Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kod philips alpha IV

03 Lis 2004 20:10 2658 8
  • Poziom 10  
    POMOCY ! WYLACZYLEM AKUMULATOR W SAMOCHODZIE I ...KOD MI ZGINAL! WPISUJE GO 2 X BLEDNIE I POJAWIA SIE SAFE 2 . PO OK.2 GODZ.ZNOW ALE PROBLEM TRWA!!

WIEM ZE MOZNA JAKOS OBLICZYC TEN KOD? JAK TO ZROBIC ? CO MAM PODAĆ ? SA TU ROZNE CYFERKI NA OBUDOWIE .

RADIO NAZYWA SIE PHILIPS ALPHA IV

MOJ E MAIL
    wkolodziejczyk(malpa)wp.pl
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 27  
    Z cyferek nikt Ci w VW kodu nie poda. Musisz odczytać pamięć i podać na forum, wtedy będziesz miał kod.
  • Poziom 10  
    wielkie dzieki za info.ale jak ta pamiec odczytać? od czego sie zabrac?
  • Poziom 18  
    Wsadzić przy safe2 pamięć do radia i czekac na safe. wtedy nastąpi zapis eproma i jego wsad daj na forum . Kod sie znajdzie
  • Poziom 10  
    "Wsadzić przy safe2 pamięć do radia i czekac na safe. wtedy nastąpi zapis eproma i jego wsad daj na forum" .- jak to zrobic
  • Poziom 18  
    Podaj dokładnie wersje radia bo sie zaraz okaże ze to jest 1H0 035 186 i kod siedzi w 24c16
  • Poziom 10  
    jasne ze podam ale skad mam sie dowiedziec jaka jest to wersja dokladnie? labik - pomocy!!!!

czy moze chodzi o cyfry pisze tak "ALPHA-IV 1H0 035 156A"
  • Poziom 27  
    Kol. Labik trochę sprawę zagmatwał. W philipsie napewno pamięć już jest , żadnego safe 2(to nie grundig).Trzeba ją odczytać i wrzucić na forum.Oczywiście potrzebny jest przynajmniej najprostrzy programator.
  • Poziom 18  
    Jezeli to ALPHA-IV 1H0 035 156A to tam siedzi pamięć 24c02smd (taka mała). Odczytaj ją i podeślij.
    P.S. faktycznie na początku niedoczytałem ze to Philips i stąd to zamieszanie z Safe2