Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

minolta page pro 6 - czarny pasek

tonio23 03 Nov 2004 21:44 2650 7
    tonio23
    Level 2  
    Witam
    Mam taki problemikz drukarką laserową mianowicie po wydruku na kartce pojawia się z lewej strony kartki czarny pasek szerokości ok 1cm, a na reszcie strony lekko widoczne szare linie wzdłuż strony. tak myślę czy to nie czasem bęben światłoczuły
    itutaj moje pytanko
    w jaki sposób to wyczyscic i czym , ajesli byłaby koniecznośc rozebrania bebna to też prosiłbym o szczegółową instrukcje.
    ponoć lepiej kupić nowy beben niżbawić sięwczyszczenie i rozkręcanie(opinia gościa w sklepie komputerowym)
    pozdrawiam
    Alcedo
    Level 23  
    rzeczywiscie czyszczenie na wiele nie pomoze, a jak masz kupic jakies mleczka do polerowania bębnów, to lepiej troche dołożyc i kupic bęben, oczywiscie sama rurę bębna z zębatka.
    wymiana nie jest trudna, nie składa sie on z wielu części wiec majac jakiś niewielki zmysł techniczny możesz śmiało wymieniac.
    Pozdrawiam
    Piotr
    boruspl
    Level 2  
    witam serdecznie : gdzie są sterowniki do pagepro 6l windowsa XP
    proszę o pomoc.
    LuckyLuck
    Level 10  
    Witam

Panowie jestem swiezak takze prosze o wyrozumialosc!

Otoz moja minoltra PP 6L . drukowala z bialymi paskami
    i txt i grafiki . po prawie stronie zawsze bardziej bylo widac paski

Kupiel tonner . wsypalem lekka poprawa ale juz pozniej znowu drukowala paski , czyli to nie toner.

Kupilem bemben do niej , wymiana jak na moje mozliwosci bardzo staranna. zamontowane i drukuja sie jeszcze wieksze pasky .

koor..... nie wiem co dalej pomozcie!!!

Nawet nie wiem dokladnie jakies terminologii uzywac ale napisze swoimi slowami.

Ten kartridz do ktrego wsypuja sie toner. ma taka klapke , tam tez jest przekreslona doln zeby nie otwierac , jak to odchylam to widze tam czarny walek. ktory caly jest w paski . czy to zle czy to dobrze?!

Prosze o jakies info. Z gory dziekuje !!!
    teridar
    Level 18  
    Jeżeli jest w paski to źle. Najlepiej kupić cały oryginalny toner i znowu będzie hulać jak ta lala.
    User removed account
    User removed account  
    merkurus
    Level 21  
    Ostatnio opisywałem ten problem zobacz post brother-duszki to to samo budowa trochę inna ale to bez różnicy w OKi podobnie. Pozdrawiam