Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Kosa spalinowa EUROTEC 4,7KM Gwarancja 12mies.

woda_cisowianka007 11 Apr 2011 11:35 5617 6
 • #1
  woda_cisowianka007
  Level 18  
  Witam!  Mam do sprzedania używaną jeden sezon kosę spalinową marki Eurotec 4,75KM.
  Kosę sprzedaję wraz z pudełkiem ,gwarancją,szelkami, trójzębem(nie używany w ogóle na niej),osłoną, instrukcją obsługi i głowicą.
  Kosa jest w niemal idealnym stanie , kupiłem ją rok temu w maju za ok. 450zl ze sklepu i pracowałem ją w około domu i kosa świetnie pracuje zarówno na wolnych jak i na wysokich obrotach bez problemu radzi sobie nawet z wysoką trawą i pokrzywami.
  Jedynym jej "mankamentem" może być to, że jak ją się odpala na zimno to odpala za ok 40-50 szarpnięciem (ja sobie robie 2 serie po 25razy ):) a na ciepło odpala ZAWSZE za 1 razem :) Ale to nie jest wina ani kosy ani to że kosa się psuje czy coś po prostu ten model tak ma - nie wiem jak dla kogo ale dla mnie to nie stwarza problemu ale wole napisać jak jest:)
  Jeśli jest ktoś zainteresowany prosze napisać maila sek800inofack(malpa)wp.pl lub gg 7798849 (gg tylko w weekend). Kosa do odebrania w woj. Małopolskim okolice Miechowa
  Cena 330zl ale jeszcze do uzgodnienia.Zdiecia zamieszczam nowej kosy bo aktualnie nie mam zdiec swojej ale zainteresowanym wysle :)

  [Sprzedam] Kosa spalinowa EUROTEC 4,7KM Gwarancja 12mies. [Sprzedam] Kosa spalinowa EUROTEC 4,7KM Gwarancja 12mies. [Sprzedam] Kosa spalinowa EUROTEC 4,7KM Gwarancja 12mies. [Sprzedam] Kosa spalinowa EUROTEC 4,7KM Gwarancja 12mies.
  Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).
 • #2
  płetwa
  Level 31  
  Po pierwsze nie pisz takich bzdur że kosa ma 4,75KM , a po drugie po prostu nie umiesz odpalać.
  Pojemność 32,6cm3 = 1,2KM
  43cm3= 1,7KM
 • #3
  woda_cisowianka007
  Level 18  
  płetwa wrote:
  Po pierwsze nie pisz takich bzdur że kosa ma 4,75KM , a po drugie po prostu nie umiesz odpalać.
  Pojemność 32,6cm3 = 1,2KM
  43cm3= 1,7KM


  Jak pisze na tabliczce znamionowej że kosa ma 4,75HP/3,5kV,pojemność skokowa 41,5ccm to tak pisze bo akurat z tabliczki przepisuje.
  Co od odpalania to oświeć mnie jak mam ją odpalać?
 • #4
  płetwa
  Level 31  
  To że ktoś kłamie i pisze bzdury w wiadomym zresztą celu, to nie znaczy że i ty musisz. I jestem przekonany że wiesz o tym doskonale i robisz to z premedytacją.
  Napisz jak odpalasz, cały proces, a napisze co robisz źle.
 • #5
  woda_cisowianka007
  Level 18  
  Biore przełacznik na pozycje "1" ustawiam ssanie na "OFF"(dlatego że jak wezme na ON to mi jeszcze nigdy nie odaliła:/) ciagne za sznur i odpalam jak odpali to przełaczam ssanie na ON i gosze i tak zawsze bo na ONIE mi nie odpala.
 • #6
  płetwa
  Level 31  
  Włączasz ssanie, zapłon( tak jak to wydedukowałeś, te kosy często miały odwrotnie przełączniki, a agregaty HONDA odwrotnie oznaczone kraniki paliwa, taka ciekawostka) i to czego prawdopodobnie nie robisz, czyli ustawiasz manetki na tz. pół gaz, mianowicie, wciskasz gaz i blokujesz go tym przyciskiem z boku (tak jak się blokuje wiertarkę na maksymalnych obrotach) Teraz tym zbiorniczkiem pod gaźnikiem obok przewodów paliwowych (pompka paliwa) pompujesz do momentu aż tym przewodem przeźroczystym zacznie płynąć paliwo z powrotem do zbiornika. Szarpiesz i jak zaskoczy czekasz aż zgaśnie (jeśli nie zgaśnie to drobnej korekty wymaga linka gazu) wyłączasz ssanie i uruchamiasz ponownie, kiedy już ruszy odblokowujesz pół gaz i czekasz aż trochę pochodzi powiedzmy 20sek. na biegu jałowym, olej z mieszanki musi się dobrze rozprowadzić. Pompka paliwa: [Sprzedam] Kosa spalinowa EUROTEC 4,7KM Gwarancja 12mies.
  PS.
  Widzę że wcześnie wstajesz, rano kawka i komputer tak jak ja jak idę na pierwszą zmianę.
 • #7
  ANUBIS
  Level 32  

  Usunięto na wniosek ogłoszeniodawcy .
  16.04.2011
  ANUBIS