Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Soun Blaster audigy

03 Lis 2004 23:13 1038 11
  • Poziom 10  
    Jaka jest roznica miedzy kartami muzycznymi Sound bralstera :

1.Audigy ES OEM

2. Audigy LS OEM

3. Audigy LS

4. Audigy OEM

5. Audigy Player IEE1394 OEM

Która z nich najlepsza??
  • Poziom 25  
    OEM-to wersje w papierku bez pudelka czyli bez intrukcji,dodatkow i innych dupereli
    LS-z tego co sie ostatnio dowiaduje to niewiele wiecej od SB LIVE!,niby okrojony Audigy
  • Poziom 10  
    A jaki model Audigy jest pelny w takim razie i najlepszy... i jak cenowo to wyglada mneij wiecej ?
  • Poziom 25  
    wiem tylko ze audigy LS oem kosztuje rowno 100zl.a moze juz gdzies taniej.moze z 95zl
  • Poziom 10  
    Dzieki Kapsis za odpowiedz i pomoc !! Chetnie wyslucham opini i rady innych uzytkownikow Pozdrawiam !!

---------------

Prosilbym bardzo o doradzctwo w sprawie wybrania karty dzwiekowej.. jest to dla mnie abrdzo wazne..
  • Poziom 12  
    Doradzić spoko można ale rodzaj karty zależy od podrzeb co planujesz z nią robić chcesz mieć fajną karrte bo coś robisz z muzyczką czy chcesz mieć karte audigi bo się fajnie nazywa, więcej szczegółów prosze
  • Poziom 10  
    Ja poterzbuje karty ktora wykorzystam z polaczeniem z amplitunerem kina domowego. Chce zrobic sobie kino domowe wykorzystujac wlasnie PC i karte dzwiekowa. i wlansie zamierzam zakupic tylko nie che kupic szajsu jakiegos obcietego itp. Wiec pod takim katem prosilbym o doradztwo... KINO DOMOWE...
  • Poziom 12  
    Powiem Ci tak jesli masz dobrej klasy amplituner to karta az taka wspaniala nie musi byc a jesli to nizbyt wyrafinowany sprzet to zwykly audigi wystarczy nawet okrojony 5+1 ma niskie szumy, a to z czego okrojony jest to Ci sie raczej w tym zastosowaniu nie przyda, dobry tez jest zewnetrzny decoder creativa http://pl.europe.creative.com/shop/product.asp?prod=732 tylko ze troszke droga ale sprzet wysokiej klasy, mam nadzieje ze Ci choc trroche pomoglem
  • Poziom 10  
    Dzieki Lu3K.. czyli akorat w tym zastodsowaniu do jakiego ja potrzbuje ta karte moge spokojnie kupic okrojona wersje. np SB audiy LS OEM ??
  • Poziom 25  
    oj ta karta na pewno starczy do domowego uzytku..®
  • Poziom 31  
    jesli laczysz cyfrowo to wystarczy ci sblive...
    jak audio bierz audigy 2 bo jedynka to niczym od live'a sie nie rozni....
  • Poziom 10  
    No i kupilem wkoncu karte....... SB Audigy 2 ZS Bulk THX 7.1, FireWire tyle ze to wersja OEM jest ale to chyba w niczym roznicy nie ma tylko ze nie ma pudelka. Mysle ze efekty na niej beda i ze bede zadowolony. Pozdrawiam !!!