Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

YouTube Live - rusza streaming na żywo 24/7

exti 11 Kwi 2011 16:49 1967 0
 • YouTube Live - rusza streaming na żywo 24/7Tak, jakby ludzie za mało czasu spędzali na YouTube...

  Wiodący portal z materiałami wideo rozpoczął właśnie oferowanie nowej usługi - YouTube Live, która pozwala na zamieszczanie i oglądanie przekazów na żywo, 24 godziny na dobę. Nie po raz pierwszy portal bawi się z treściami wideo na żywo. Wiele koncertów, wydarzeń sportowych i innych było relacjonowanych na żywo, ale były to okazjonalne transmisje.

  YouTube Live będzie zaś stałym elementem portalu. W tym momencie nowa funkcjonalność jest dostępna dla wybranych użytkowników (oglądać mogą wszyscy). Na razie jest niejasne, czy YouTube w przyszłości pozwoli każdemu na prowadzenie własnego kanału na żywo, jak np. Ustream, lecz firma ogłosiła na oficjalnym blogu: "Celem jest zapewnienie tysiącom partnerów możliwości streamingu na żywo z własnych kanałów w ciągu najbliższych miesięcy."

  Streaming na żywo pozwala także użytkownikom na komentowanie audycji w czasie rzeczywistym. Posiadacze kanałów "live" mają także możliwość publikowania harmonogramów wydarzeń specjalnych, o których użytkownicy dostaną powiadomienia, jeśli będą sobie tego życzyć.

  Źródło:
  http://www.tgdaily.com/software-brief/55297-youtube-adds-support-for-247-live-streaming

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  exti
  Poziom 32  
  Offline 
  exti napisał 2390 postów o ocenie 101, pomógł 5 razy. Mieszka w mieście Gliwice. Jest z nami od 2008 roku.