Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak połaaczenia bluetooth Samsung R780

11 Kwi 2011 17:37 2350 11
  • Poziom 21  
    Witam.Laptop Samsung R780.Zakupilem słuchawki bluetooth Hamy i ni Boga ojca nie moge sie polączyc z laptopem.Laptop wykrywa słuchawki -widac je w panelu urządzenia i drukarki ale nic nie moge z tym zrobic.Prosze o pomoc bo juz nie daje rady.Dziekuje i pozdrawiam.J.
  • Spec od komputerów
    W opcjach dźwięku skierowałeś dźwięk odpowiednio ?
  • Poziom 21  
    Zrobiłem jak mówisz.Komputer widzi sluchawki ale nie moge właczyc dzwieku.Sa słuchawki i glosniki laptopa ale nie moge właczyc słuchawek.
  • Moderator - Komputery Serwis
    Podaj model słuchawek. Jeśli masz na którejś ze słuchawek guzik do włączania to przytrzymaj go przez ok. 8 sekund by skomunikowały się z laptopem. Gdy się skomunikują dźwięk będzie.
  • Poziom 21  
    Własnie ze nie znam modelu.Dostałem tylko sluchawki na nich pisze - 00087556 hama bluetooth stereo headphones.Jest przycisk do wyłanczania na jednej ze słuchawek.Jak wciskam to migaja diody - niebieska i czerwona na przemian.
    Bardzo dobrze. Trzymaj tak długo aż pojawi się dioda na niebiesko,to będzie oznaczało że słuchawki się skomunikowały.
  • Poziom 21  
    Wlasnie dioda zaczyna mrugac na niebiesko a nadal nie ma dzwieku i nadal pisze ze rozlaczono słuchawki.Kurde juz nie mam pomyslunku.....J
    Wpierw muszą być naładowane. Jeśli są wyczerpane to się nie włączą. W zestawie do nich powinien być kabelek USB służący do ich ładowania. Po naładowaniu na pewno będą działały gdy zapal się niebieska dioda.
  • Poziom 21  
    No własnie ale na telefonie dzialaja swietnie.Niestety kabel bede mial jutro ale mnie to zadziwia czemu ciagle pisze ze sprzet rozłaczony?Mysli kolega ze to przez słabe naladowanie?Pozdrawiam i serdecznie dziekuje i prosze zostac ze mną w kontakcie.Jutro jak bede mial kabel to bedziemy myslec dalej prosze o pomoc.J
    Naładuj słuchawki i zobacz czy łączą się bezproblemowo.
  • Poziom 21  
    Ok.jutro dalszy ciag historii.Dziekuje na dzisiaj i zapraszam na jutro.Pozdrawiam.J
  • Poziom 21  
    Witam.I po sprawie.Słuchawki oddałem i sprawa umarla smiercia naturalna.Dziekuje wszystkim za pomoc i temat zamykam.Pozdrawiam.J