Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

daihatsu rocky swiece żarowe 7 volt jak podłaczyć?

11 Kwi 2011 23:11 2295 4
  • Poziom 11  
    Dostępne świece żarowe do tego auta są 7 voltowe, a instalacja w aucie 12 volt. Na schemacie nie znalazłem nic co mogło by obniżyć napiecie. Jak to jest w innych autach z 7 voltowymi świecami żarowymi? Ewentualnie jak ktos zna rokiego to jak w nim to powinno byc podłaczone?
    Kupiłem nowe świece z bosch'a i wystarczyły na 10 odpaleń auta, po czym się spaliły
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 43  
    Takie świece miał tylko silnik 2.8TD, czas pracy tych świec to 5s. może masz uszkodzony moduł świec lub czujnik i za długo grzeją. Może wsadziłeś nie te świece do tego silnika. Podaj typ silnika i jego kod. W pozostałych swiece były na 8,5V.
  • Poziom 11  
    ISKRA nr 11 721 512
    bosch 0 250 202 051
    Rocky w dieslu był tylko 2,8 a konkretnie DL52
    5s to moze byc rozwiązanie problemu, bo przekaznik swiec mam w kabinie na guziku, do oryginału nie da sie wrócić.
    Świec na 8,5V nigdzie nie widziałem, jak byś mógł to napisz coś wiecej o nich, zawsze to ciut bliżej 12.
    Na allegro też można znaleźć tylko 7V
  • Poziom 43  
    W zwykłym dieslu DL, DL42 były świece na 8,5V, ale też o czasie pracy 5s
    Beru 678MJ
    Bosch 0 250 202 051
    Champion CH 121
    Lucas HDS 233

W twoim wypadku DL52 odpowiednie świece to:
    Beru 886MJ
    Bosch 0 250 202 051
    Champion CH 95
    Lucas DS 018
    Jak widzisz w moim katalogu o dziwo świece Bocha sie pokrywają. Albo pomyłka albo te świece maja te same parametry odnośnie długości i gwintu. Nie bardzo mam czas w tej chwili Goglować ale numerki podałem więc kolega może sprawdzić sobie sam. I usuń ten link z aukcji zanim wpadnie moderator z czerwoną rameczką.