Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy I5800 karta pamięci

12 Kwi 2011 11:13 5622 4
  • Poziom 20  
    Witam.
    Problem jest taki.....
    Wszystko zapisuje się na pamięć telefonu a w menu nie umiem znaleźć jak ustawić zapis pobieranych dźwięków, filmików czy zdjęć na kartę pamięci.
    Kartę telefon widzi, pokazuje pojemność karty ale nic poza tym nie umiem z tym zrobić.
    Jak to ustawić koledzy i koleżanki?
  • Poziom 9  
    W samsungu pliki przesyłane przez bluetooth lub pobierane z internetu będą się zapisywały zawsze w pamięci telefonu. Jak pamięć telefonu będzie pełna do wtedy zapyta cię czy zapisać na karcie pamięci.

Dodano po 57 [sekundy]:

A jak nagrywasz filmy lub robisz zdjęcia telefonem to w menu aparatu się ustawia na drugiej stronie gdzie mają się zapisywać multimedia (zrobione zdjęcia i nagrane filmy).
  • Poziom 20  
    Ok. Dzięki wielkie. Tak właściwie to telefon kumpla z pracy i dziś próbowałem mu to ustawić a nie moglem znaleźć.
  • Poziom 9  
    Ale co chciałeś ustawić? To robienie zdjęć i nagrywanie filmów?
  • Poziom 20  
    Nie... to wiem, że przez ustawienia aparatu można zrobić. Tak samo mam w Avili.
    W Avili jest też opcja USTAWIENIA PAMIĘCI i tam ustawia się domyślną pamięć dla przeglądarki, bluetootha, pobierania dzwonków, obrazów, itp.... w Galaxy tego nie znalazłem i dlatego pytałem jak to mozna zrobić.