Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Aktywacja Windows Xp, nie mogę zmienic klucza

szejk84 12 Kwi 2011 20:46 8723 10
  • #1 12 Kwi 2011 20:46
    szejk84
    Poziom 8  

Witam,
    od dawna czytam te forum i zawsze znalazłem odpowiedź więc nic nie pisałem, ale nastała chwila kiedy muszę sie o coś zapytac bo nie mogę za chiny rozwiązac problemu.

Mam lapka z orginalnym Windowsem (klucz na obudowie), ktoś sie wcześniej nim bawił i usunął dysk recovery.
    Więc postanowiłem zainstalowac pirata a później zmienic klucz na oryginalny.
    I tu zaczyna sie problem.
    Xp którego zainstalowałem nie potrzebował klucza przy instalacji. Po zainstalowaniu XP zainstalowałem wszystekie sterowniki. I przechodzę do zmiany klucza, a tu klops!!!
    Próbowałem wszystkiego i progamów, i ze strony Microsofta podpwowiedzi ale nic, wyskakuje mi okienko Aktywacji Systemu Windows, wybieram przez telefon, i koniec.... tzn dalej nic nie idzie, ani zmienic klucza ani dalej, ani przyponij mi później. Tak jakby sie zacieło, mogę tylko zamknąc krzyżykiem.
    Ktoś miał podobną sytuację?

P.s. naprawdę próbowałem wszystkiego, ale chce ten problem rozwiązac, bo łatwiej by było zainstalowac windows xp gdzie klucz trzeba wprowadzi i póxniej zmiana

-1 10
  • #2 12 Kwi 2011 20:51
    Kasek21
    Poziom 43  

No bo taką wersję zainstalowałeś ;) Nic z tym nie zrobisz.

Pożycz od kogoś płytkę, pobierz taką, w której wpisuje się nr seryjny podczas instalacji.

0
  • #3 12 Kwi 2011 20:53
    szejk84
    Poziom 8  

Ale chce tego uniknąć, bo jest 21 :)

0
  • #4 12 Kwi 2011 21:09
    xury
    Poziom 38  

Nie unikniesz. Musisz zainstalować odpowiedni Windows. Ma być taki jak na naklejce. Jeśli tam jest napisane np. Windows XP Home OEM to taki właśnie ma być i kropka.

0
  • #5 12 Kwi 2011 21:16
    szejk84
    Poziom 8  

Ten Windows któreg wgrałem był taki sam jak na naklejce,

jest jakiś posób aby ponownie aktywacja działała?

0
  • #6 12 Kwi 2011 21:20
    RADU23
    Moderator - Komputery Serwis

Niestety nie,bo z tego co piszesz system który zainstalowałeś był scrakowany (nie wymagający klucza). Musisz zainstalować system,który będzie wymagał klucza i dopiero go aktywujesz ze swojej naklejki licencyjnej.

0
  • #7 12 Kwi 2011 21:25
    szejk84
    Poziom 8  

wychodzi na to że spędze teraz ze 4 godziny na ściągnięciu xp zgraniu go na płytę, a póxniej zainstalowaniu :)

A moze ktoś zna skąd ściągnąć Xp z kluczem :) albo jakiego trial-a? tam jakieś ściągam ale nie jestem pewny czy mają klucz :)

1
  • #8 12 Kwi 2011 21:28
    RADU23
    Moderator - Komputery Serwis

Nie udzielamy na forum porad na temat piractwa.

0
  • #10 12 Kwi 2011 21:52
    szejk84
    Poziom 8  

Dzięki, udało się,

Wcześniej miałem keyupdatetool.exe ale nic nie robił, a tu sie udało :)

5 godzin szukania i wreszcie problem rozwiązany :)

Wielkie dzięki

0
  • #11 12 Kwi 2011 21:54
    krzychosk
    Poziom 22  

Od tego jest to forum aby pomagać innym:D

0
  Szukaj w 5mln produktów