Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kody kreskowe - generowanie i druk

sargonath 13 Apr 2011 08:50 1976 2
    sargonath
    Level 2  
    Witam. Jeśli piszę w złym dziale, proszę o przeniesienie.

Mam zadanie generowania kodów kreskowych i wydrukowanie ich na etykietach. Etykiety są specyficzne. Jest ich 52 na kartce A4 i są samoprzylepne. wymiary każdej to 48 x 21 mm . Czy ktoś ma dobry sposób na masową produkcję takich kodów?

Pozdrawiam
    wasyl32
    Level 19  
    Witam
    Porozglądaj się za programami takimi jak NiceLabel. W wersji Demo było ograniczenie: "Demo limitations: 5 labels per print event".
    Bazic
    Level 15  
    sargonath wrote:
    Witam. Jeśli piszę w złym dziale, proszę o przeniesienie.

Mam zadanie generowania kodów kreskowych i wydrukowanie ich na etykietach. Etykiety są specyficzne. Jest ich 52 na kartce A4 i są samoprzylepne. wymiary każdej to 48 x 21 mm . Czy ktoś ma dobry sposób na masową produkcję takich kodów?
    Pozdrawiam

Nie wiem jaki masz na to budżet, co do darmowych programów to trudno powiedzieć ale jest dobry polski program do druku etykiet z kodami Label2000. Musisz sobie sprawdzić jego wersję demo - co oferuje. Wiem, ze ten program obsługuje druk na drukarkach etykiet Zebry ale też na zwykłych laserówkach można drukować właśnie na składankach. Szablon definiujesz sobie według potrzeb - łącznie z marginesami i ilością etykiet w pionie i w poziomie.