Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

J 700 ... odzykać dane... Jak ?

13 Kwi 2011 09:46 1455 8
  • Poziom 9  
    Witam mam problem a mianowicie chodzi o odzyskanie zdjęć i innych plików z telefonu Samsung j700. w telefonie jest ustawiona pamięć "karta pamięci" telefon niestety ma rozbity wyświetlacz i nie mam jak tego przełączyć...... Czy można odzyskać zdjęcia z telefonu po przez jakiś program ? lub w inny sposób ?

Pomocy ! Pomocy ! Pomocy !

Sa to ważne zdjęcia i zależy Mi żeby je odzyskać....

bursztynek1993(malpa)o2.pl Mój e-mail w razie co....
  • Poziom 19  
    Podłącz do komputera i przerzuć przez Samsung PC Studio. Powinno pójść.
  • Poziom 9  
    "Podłącz do komputera i przerzuć przez Samsung PC Studio. Powinno pójść. "

Nie da rady.... nie znajduje urzadzenia.... jak wloze karte pamieci do tel to znajduje ja a Mi chodz o pliki ktore sa zapisane na telefonie....
  • Poziom 19  
    Ja kiedyś miałem podobnie, to załatwiłem sobie drugi telefon i 'na piechotę' wciskałem odpowiednie klawisze i wysłałem na drugi telefon potrzebne dane :D Po prostu jeden był sprawny, służył, jako pomoc, na tym bez LCD wciskałem takie same klawisze i dało się, mimo iż chwilę to trwało :D Można też 'pożyczyć' sobie od kogoś ekran.. Albo go wymienić najlepiej! ;)
  • Poziom 9  
    azi350 napisał:
    Ja kiedyś miałem podobnie, to załatwiłem sobie drugi telefon i 'na piechotę' wciskałem odpowiednie klawisze i wysłałem na drugi telefon potrzebne dane :D Po prostu jeden był sprawny, służył, jako pomoc, na tym bez LCD wciskałem takie same klawisze i dało się, mimo iż chwilę to trwało :D Można też 'pożyczyć' sobie od kogoś ekran.. Albo go wymienić najlepiej! ;)

Dobry pomysł tylko jeśli nikt ze znajomych nie ma takiego tel.... ?
  • Poziom 19  
    No to wymień ten ekran, za około 30 zł zakupisz chińczyka na aukcjach...
  • Poziom 9  
    azi350 napisał:
    No to wymień ten ekran, za około 30 zł zakupisz chińczyka na aukcjach...

Na Allegro taki tel kosztuje 50 zł
    Sam wyświetlacz na płytce to jakieś 40zł z przesyłka
    Myślę że sie nie opłaca :/
    Może będzie ktoś znał jakiś trik na odzyskanie.... a jak nie to kupię ten lcd
  • Poziom 19  
    Postaraj się, może ktoś będzie miał taki telefon, to sobie przerzucisz te dane moim 'sposobem'...
  • Poziom 9  
    azi350 napisał:
    Postaraj się, może ktoś będzie miał taki telefon, to sobie przerzucisz te dane moim 'sposobem'...

Dzięki ... spróbuję ;)

Dodano po 4 [godziny] 39 [minuty]:

A może zna ktoś inny sposób ..... ????

Dodano po 3 [godziny] 27 [minuty]:

TEMAT ZAMKNIĘTY