Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Instrukcja naprawy sterownika pompy wtryskowej Y17DT

kwiatos83 13 Kwi 2011 15:37 6131 7
  • #1 13 Kwi 2011 15:37
    kwiatos83
    Poziom 14  

Witam!
    Koledzy przez pewien czas była w sieci dostępna niemieckojęzyczna sławna instrukcja naprawy sterownika pompy wtryskowej Y17DT oraz Y17DTL. Wersję tekstową posiadam, ale niestety zdjęcia mam w formie miniatur. Czy ktoś z Was posiada zdjęcia z owej instrukcji oczywiście te powiększone? Głównie zależy mi na tym zdjęciu gdzie są opisane pola pomiarowe sprawnego już sterownika.
    Dziękuje i Pozdrawiam!

0 7
  • #3 13 Kwi 2011 19:11
    kwiatos83
    Poziom 14  

Tak kolego to ta instrukcja! Dokładnie mi chodzi o zdjęcie z tej instrukcji z działu "Messpunkte/Referenzpunkte:" po kliknięciu na zdjęcie, zdjęcie się powiększało bo teraz jest za małej rozdzielczości żeby rozpoznać dane punkty pomiarowe, może masz kolego powiększone te zdjęcia?

0
  • #6 14 Gru 2012 15:03
    Pawliszon
    Poziom 10  

Witam.
    Właśnie jestem w trakcie rozkładania na części pierwsze sterownika o którym jest mowa w temacie.
    Zauwazyłem że płytka drukowana jest w dobrym stanie ale niepokoją mnie ten szereg tranzystorów zamontowanych pod płytką.
    Niestety nie są oneopisane symbolami handlowymi i nie wiem jakich zamienników miałbym użyć żeby zastąpić te zniszczone elementy.
    Wie ktoś może jakie zamienniki można tam założyć?
    zamieściłem też zdjęcie ilustrujące te tranzystory. powyżej opisałem to co jest na nich napisane.
    Pozdrawiam

0