Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lifebook X2 - Fujitsu przedstawia nowy koncepcyjny model netbooka

piokrza 14 Kwi 2011 22:45 1121 0
 • Lifebook X2 - Fujitsu przedstawia nowy koncepcyjny model netbooka

  Fujitsu zaprezentował swój najnowszy koncept - Lifebook X2. Jest to rodzaj netbooka, który zbudowany jest z czterech składanych segmentów. Każdy z nich stanowi dotykowy wyświetlacz LCD. Jeśli otworzy się pierwszy z segmentów, będziemy mieć do dyspozycji mały netbook, który zmieści się nam na dłoni. Jest to idealne rozwiązanie do surfowania po sieci czy sprawdzania poczty.

  Po rozłożeniu kolejnych segmentów powstanie powiększony dwukrotnie netbook, na którym możemy wygodnie pracować przez kilka godzin. W tym wypadku pojawi się jednak szew biegnący przez środek wyświetlacza, który może być jednak "wyłączony", gdy zamierzamy pracować na nim przez dłuższy czas.

  Netbook jest bardzo cienki i po złożeniu byłby poręczny szczególnie w trakcie podróży - zajmuje nie wiele miejsca. Nie byłby to jednak model przeznaczony dla bardziej wymagających użytkowników - wciąż jest to netbook o ograniczonych możliwościach sprzętowych.

  Jako że jest to model koncepcyjny, nie ma informacji o danych technicznych, czasie pracy na baterii czy cenie. Znane są tylko podstawowe informacje. Na pewno znalazłaby się w nim kamera web, porty USB, specjalne klawisze multimedialne czy gniazda audio.
  Lifebook X2 - Fujitsu przedstawia nowy koncepcyjny model netbookaLifebook X2 - Fujitsu przedstawia nowy koncepcyjny model netbookaLifebook X2 - Fujitsu przedstawia nowy koncepcyjny model netbooka  Źródła: http://www.ubergizmo.com/2011/04/lifebook-x2-concept-looks-sizzling/ http://www.digitaltrends.com/computing/fujits...ok-x2-notebook-concept-folds-into-four-parts/

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  piokrza napisał 1403 postów o ocenie 110, pomógł 3 razy. Jest z nami od 2007 roku.