Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

RENAULT laguna II WYŚWIETLACZ LCD NAWIGACJA nie odpala

14 Kwi 2011 23:36 7258 5
  • Poziom 2  
    witam, mam problem z wyświetlaczem lcd w lagunie II 2001r ,mruga ale nie odpali. Widziałem ze problem nie tylko u mnie, lecz nie mogę znalesc żadnej konkretnej odpowiedzi. Dzięki z góry
  • Poziom 2  
    ostatnio odpinalem i to wielokrotnie, ale wyswietlacz padł wcześniej. Niedawno byłem u elektryka i nie znalazł przyczyny
  • Poziom 30  
    Przczyczyna by i sie znalazla ale pewno koszta cie powalily i szukasz gotowca.
  • Poziom 25  
    Za odpalenie wyświetlacz odpowiada czytnik nawigacji. On wszystkim steruje i dość często pada.
    Sprawdź czytnik, nie jest droga opcja, a najlepiej znajdź kogoś na podmiankę.
    Jest jeszcze sposób zrestartowania czytnika, ale to więcej informacji na PW.
  • Poziom 2  
    Witam. Czy ktoś sobie poradził z tym? bo mam tak samo jest czarny ekran tylko czasami pokaże sie logo reno i gaśnie... GG 7300976
  • Poziom 25  
    lysylol napisał:
    Witam. Czy ktoś sobie poradził z tym? bo mam tak samo jest czarny ekran tylko czasami pokaże sie logo reno i gaśnie... GG 7300976

Przecież post wyżej odpisałem, że za kolorowy wyświetlacz navi odpowiada czytnik nawigacji, jak on jest padnięty to nic wyświetlacz nie wyświetlacz jest całkowicie czarny, albo po chwili gaśnie.