Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralka HOOVER HN 6125 - staje i mrugające diody

rysul 15 Kwi 2011 12:20 2182 3
  • #1 15 Kwi 2011 12:20
    rysul
    Poziom 10  

Witam

Posiadam pralkę hoover HN 6125. Gdy uruchomię ją na jakimkolwiek programie, po upływie jakiegoś czasu pralka się wyłącza i równocześnie mrugają diody OPÓŹNIENIA STARTU oraz START (pięć mignięć, po czym obserwuje chwile przerwy. Takowy cykl mrugania powtarza się). Zatrzymanie następuje czasem zaraz na początku cyklu tj. gdy nabiera wody lub podczas obrotów bębna. Podczas wybrania programu wirowanie Na 3 próby raz tylko wyskoczyl ten błąd. Jedynie program spuszczanie wody działa poprawnie. Czasem te program potrujne płukane przejdzie cały, próby prania robiłem tez przy wyłączonym terostacie i róznych szybkosciach obrotów.Dodam ze przeczysciłem wszystkie przewdy w srodku ale niebylo wiekszych zabrudzen.
    Pozdrawiam i czekam na jakies sukestie:)

Dodam ze pralka ma z 3 lata

1 3
  • Pomocny post
    #2 15 Kwi 2011 15:38
    axxx
    Specjalista AGD

Wygląda to na uszkodzenie czujnika temperatury.

0
  • #3 15 Kwi 2011 16:15
    rysul
    Poziom 10  

Witam
    Dzięki za szybka odpowiedz. Dodam ze teraz nawet zawiesił mi się teraz na wylewaniu wody. W którym miejscu znajduje sie ten czujnik termperatury?
    Pozdarawiam

-1
  • #4 29 Kwi 2011 12:43
    rysul
    Poziom 10  

Witam
    Szacun dla pana axxx Faktycznie czujnik temepratury na bebnie uszkodzony ( koszt 45pln nie orgyginalny) Temat zamykam i pozdrawiam :)
    PS.
    Od perzeniesienia mojego tematu do innego działu spadła ogladalnośc i nikt wiecej juz nic nienapisał wiec czasem warto sie pomylic z Działem bo chyba na poczatkujacy nikt ze specjalistów niezaglada hehe

0