Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

niechce odpalic opel vectra a 1,8 8v

15 Kwi 2011 20:21 2732 8
  • Poziom 9  
    Witam ma pytanko.Mam problem z dopaleniem opla vectry a 1.8 z roku 1992 a problem polega na tym ze jak przekrece kluczykiem i kontrolki sie zapalaja to iskra skacze na swiecach a jak przekrece zeby rozrusznik sie krecil to juz ginie , modul kable od swiec i akumulator sa nowe bo kupilem nie dawno prosze o pomoc z gory dziekuje

przekaldalem silnik i wlasnie jest taki problem ze iskra jest jak sie kontrolki zapala wczesniej byl silnik 1,6 8 v c16nz a ten co teraz wlozylem to jest 1,8 ale niewiem jaki model bo nie moge znajsc przelozylem silnik wiazke elektryczna razem z silnikiem i komputer byl elektryk i kazal mi kupic modul i kupilem i jest to samo co bylo moze spotkal ie ktos kiedys z takim przypadkiem
  • Poziom 13  
    Błąd w podłaczeniu stacyjki nie podaje napięcia na zapłon podczas kręcenia rozrusznika.
  • Moderator Samochody
    Jak "elektryk" sobie nie poradził co ci to forum pomoże?
  • Poziom 42  
    Tak jest , kostka stacyjki sie przestawiła , jak dokrecał lewą poduszkę zawieszenia silnika! Iskra /jedna/ po właczeniu zapłonu jest zawsze , bo ten typ tak ma!
    Czujnik położenia wału do kontroli , następnie sprawdzenie czy jest sterowany /kluczowany / moduł zapłonu.
  • Poziom 9  
    elektryk podobno zna sie aby na traktorach i alternatorach jak przyjechal i powiedzialem mu co jest nie tak to cos tam sprawdzal i kazal mi modul kupic no i kupilem i jest to samo co bylo moze ktos mi pomoze a jeszcze to mam stacyjke zmienic ? i co jeszcze zrobic zeby odpalic ten samochod z gory dziekuje za pomoc

Proszę natychmiast poprawić pisownię, nie kasować wpisów moderacyjnych.[P]
  • Poziom 35  
    Podaj zasilanie na cewke prosto z aku i zobaczysz czy odpali. Koledzy napisali juz ze masz problem ze stacyjka.
  • Poziom 9  
    Witam ma może ktoś schemat podłączenia wtryskiwacza paliwa do vectry 1,8 bo na gazie ładnie pali a na benzynie nie chce wtrysk jest doby bo jak podłączałem go na krótko do akumulatora to podaje paliwo
  • Poziom 42  
    Luki - na tym forum obowiązuje niepisana zasada / kultura / ,która wymaga zakończenia jednego problemu ,a następnie opisywanie drugiego.Jest teoria ,że wszechświat powstał z chaosu , ale nic nie piszą o Elektrodzie!
  • Poziom 9  
    Ok rozumie przepraszam a co do tego odpalenia to kostka stacyjki byla dobra bylo popsute cewka i modul zaplonowy