Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows 7 - Uruchomienie komputera z płyty startowej

16 Kwi 2011 09:08 6223 6
  • Poziom 11  
    Witam
    Posiadam płytę z Windą 7 Ultiamte. Jak sie pewnie domyślacie chce go zainstalować, ale z poprzednim formatem- klasyczny format i instalacja systemu. Jednak gdy uruchomię ponownie komputer od razu rusza dalsza procedura rozruchowa, nie ma ekranu z "aby kontynuować rozruch z płyty naciśnij"
    Sprawdzałem bootowanie
    1.Mój napęd
    2.Dysk HDD
    3.Albo wyłączony albo 1st floopy(zamiany nic nie dają)
    Dodam, że formaty robiłem juz kilka razy bez problemu(z płyty XP)
    Płyta głowna to Asus M2n nforce430

Proszę o pomoc
    Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    a co zrobić jeśli nie będzie?
  • Poziom 9  
    Wejdź w bios i i niech komp rusza z dysku cd ;] 1 dysk cd 2 hdd i powinno pomóc po instalce powróć do starych ustawień. U mnie tak działa ;]
  • Poziom 11  
    Tak mam, tylko Seven jest na dvd, w biosie mam ustawione - 1 slocik na napęd, 2 natomiast na hdd
  • Pomocny post
    Poziom 9  
    To odpal kompika przejdź do dosu i z dosu go zaatakuj :) a jak nie to poradnik kolega ci podał.

następujące kroki:
    Kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Eksploruj.
    Zlokalizuj, a następnie kliknij stację dysków CD lub DVD, w której znajduje się dysk z systemem Windows Vista.
    W menu Edycja kliknij polecenie Zaznacz wszystko.
    W menu Edycja kliknij polecenie Kopiuj.
    Na dysku twardym otwórz folder, w którym chcesz utworzyć kopię płaską.
    W menu Plik wskaż polecenie Nowy, a następnie kliknij polecenie Folder.
    Wpisz tekst Windows Vista Flat, a następnie naciśnij klawisz ENTER.
    Kliknij dwukrotnie folder Windows Vista Flat, a następnie w menu Edycja kliknij polecenie Wklej.
    Po skopiowaniu plików z dysku z systemem Windows Vista do folderu „Windows Vista Flat” kliknij dwukrotnie plik Setup.exe.
    Wykonaj kroki w Kreatorze instalacji systemu Windows, aby zakończyć instalację.
    System bujnie sie nie cd a z lokalizacji jaka ty podałeś przy kopiowaniu ;]
  • Poziom 11  
    dzieki:)