Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows Live Mail i serwer IMAP, brak synchronizacji ?

Voodoo4 16 Kwi 2011 20:00 2300 0
    Voodoo4
    Poziom 17  
    Witam

borykam sie z problemem juz od kilku godzin i dostaje powoli szału !

Mianowicie chcę zestawić konto pocztowe za pomocą programu windows LIVE aby kopia poczty została na skrzynce a tu niestety to co wyśle usunę nie wpada sporotem na serwer ani do folderów w programu pocztowego.
    Jak daje wyślij to wpada do FOLDERU PRZECHOWYWANIA jak usune to niema nigdzie tej wiadomości.

Wczesniej konto pracowało jako POP3 ale pasuje mi aby kopia wiadomosci wyslanych zostawała na serwerze.

Przewaliłem cały program windows LiveMail i juz pomysły mi sie skonczły.

Dodam ze serwer obsługuje IMAP bo mam swoje konto i obsługuje je za pomoca thunderbirda i działa wyśmienicie na 2 komputery dom/praca, Outlook z pakietu office 2007 tez sobie radzi ale jak zestawiałem z outlookiem 2010 to juz jakieś miał problemy że nie ma folderu wysłane, ale nie wdrażałem się głębiej.

Co do Win Live Mail to udało mi sie w opcjach wylaczyć aby wysłane nie wpadały do folderu elementy wysłane i nie wpadaja nigdzie nawet do FOLDERU PRZECHOWYWANIA.

Podejżewamże ten folder przechowywania robi tutaj bałagan tylko nie moge sobie poradzić aby go pominąć i pewnie wtedy wszsytko będzie OK

Dodam że w programie Windows Live Mail będa obsługiwane 3 konta pocztowe na tym samym serwerze.

Pozdrawiam i proszę o pomoc bo juz mi sie pomysły skończyły !