Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brother MFC9840 fuser - wymiana wałka teflonowego

19 Kwi 2011 10:16 2523 5
  • Poziom 9  
    Witam. Mam takie urządzenie jak w temacie. Niestety,mam rysę - taką 2,5mm - na teflonie. Brzydko wygląda wydruk,z takim poszarpanym paskiem. Wymieniłem właśnie zespół bębnów i transfer, więc trochę kasy poszło. Jest do wymiany utrwalanie. Tylko czy jest możliwość wymiany tylko wałka teflonowego, czy w tym modelu trzeba wymienić całe utrwalanie? (Trochę to kosztuje) Może ktoś wie, z jakiego modelu można włożyć wałek teflonowy? Czy coś się dopasuje? Może ktoś mi da namiary na taki wałek? Sam nic w internecie nie znalazłem. Dziękuję.:cry:
  • Pomocny post
    Spec od drukarek
    Zarówno w uni-techu jak i w Olprincie nie kupisz samego wałka. Trzeba kupić cały moduł niestety.
  • Pomocny post
    Specjalista KYOCERA
    Niestety, w tych modelach rolka grzejna jest niedostępna. Tylko cały moduł,może na alle....ro dostaniesz jakiś uszkodzony model?
  • Pomocny post
    Spec od drukarek
    Warto zapytać w Blasc. Nie wiem czy do tego modelu jest dostępny, ale do niższych można kupić.
  • Poziom 9  
    Niestety. Nikt nie ma samego wałka teflonowego. Pozostaje więc regeneracja. A jeżeli się nie uda, wtedy zakup całego modułu utrwalania. Ale chyba nie skuszę się na malowanie farbą, która wytrzymuje 140 stopni C. Oddam do regeneracji firmie, która się tym profesjonalnie zajmuje. Dziękuję za podpowiedzi.