Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung SyncMaster 960bf - poświata, rozmazywanie

19 Kwi 2011 20:18 1823 5
  • Poziom 8  
    Tak, to znowu ja... Tym razem problem z nowym monitorem. Otóż w grze FIFA11 przy szybszej akcji, lub po prostu przy biegu zawodnika obraz za zawodnikiem rozmywa się. Tworzy się za nim cienka poświata, głównie w kolorze zielonym. Jednak zaobserwowałem to na razie tylko i wyłącznie w tej grze. Karta graficzna to RADEON HD 4850. Dodam, że musiałem kupić nowy kabel, bo ten od starego miał wejście D-SUB, a teraz mam DVI. N poprzednim monitorze czegoś takiego nie było. Podejrzewam monitor, kabel sygnałowy, lub kartę graficzną. Może stery? Jeśli tak, to jakie, bo nie mogę znaleźć...
  • Poziom 8  
    Poprawka. Błąd występuje we wszystkich grach przy szybszym poruszeniu myszką. W Call Of Duty Modern Warfare 2 jest to tak bardzo widoczne, że ciężko grać. Wygląda to tam jak smużenie.

Dodano po 7 [minuty]:

Dowiedziałem się, że to, co mam nazywa się "efektem ducha". Monitor dopiero niedawno kupiłem z allegro. Można to jakoś naprawić?
  • Poziom 22  
    Jakbyś szukał dalej to dowiedział byś się o magicznej opcji w menu RTA OFF która może ale nie musi pomóc w Twoim problemie :D
  • Poziom 8  
    A czy mógłbyś mi jeszcze powiedzieć gdzie tą magiczną opcję można znaleźć? Monitor nie ma żadnego przycisku menu, a w sterowniku od karty graficznej też nic nie mogę takiego znaleźć.
  • Poziom 9  
    Dołączam się do pytania
  • Poziom 8  
    Wciąż czekam na rozwiązanie! :)