Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zasysa pompkę BRIGGS & STRATTON

20 Kwi 2011 20:14 16874 11
  • Poziom 10  
    Witam, mam problemy z kosiarką BRIGGS & STRATTON 450 MTD 46PB, bardzo powoli odbija gumowa pompka paliwa, czasami raz nacisnę i zostanie w środku dopiero za jakiś czas wraca do normalnej pozycji. Drugim problemem jest to, że jak kosiarka chwilę pochodzi i się zagrzeje to zaczyna nierówno pracować oraz gaśnie, po 2 minutach pracy zaczyna nie równo pracować a tą pompkę zasysa do środka
  • Poziom 13  
    Witam. Jeżeli gaźnik jest zespolony ze zbiornikiem paliwa to perawdopodobnie z tego co piszesz będziesz miał zapchaną siateczkę na rurce która zanurza się w paliwie, przedmuchanie sprężonym powietrzem całego gaźnika powinno załatwić sprawę. pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Czyściłem cały gaźnik, przedmuchałem powietrzem to sitko wydaje się czyste - przynajmniej jak przez nie dmucham nie czuję żadnych oporów, a po zmontowaniu i zapaleniu kosiarki dwie trzy minuty i to samo zasysa pompkę zaczyna nierówno pracować (brak paliwa) i stop.
  • Poziom 20  
    Bo czyściłeś nie to sitko co trzeba na końcu tej długiej rurki od gaźnika jest sitko bardzo drobne i to je należny wyczyścić + dobrze założyć membrane.
  • Poziom 16  
    Więc wymień membrany i po sprawie.
  • Poziom 10  
    Witam.
    Mam ten sam problem, wszystko czyszczone, dmuchane i nic. Po podaniu paliwa pompką ręczną kosiarka odpala ale potem nie zasysa paliwa ze zbiornika. Poproszę o jakiś pomysł.
  • Poziom 20  
    Pewnie okaże się, że gaźnik do wymiany bo jest przytkany. Ostatnia szansa to myjka ultradźwiękowa, jeśli nie pomoże to pozostaje kupno nowego lub używanego.
  • Poziom 30  
    Wystarczy porządne gotowanie w wodzie + obrobina octu.
  • Poziom 16  
    Czy zbiornik paliwa ma drożne połączenie z atmosferą. Jeśli zbiornik nie ma dopływu powietrza w miejsce ubywającego z niego paliwa, to wytworzy się w nim podciśnienie utrudniające zassanie z niego paliwa.
  • Poziom 10  
    Pomogła wymiana membrany dzięki za podpowiedzi