Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PicoHD5.1 - odtwarzacz multimedialny wielkości czytnika kart

exti 20 Kwi 2011 21:10 1185 0
 • PicoHD5.1 - odtwarzacz multimedialny wielkości czytnika kartGdy się spojrzy na specyfikację odtwarzacza multimedialnego Crystal Acoustic PicoHD5.1, ciężko uwierzyć, że to urządzenie jest nie większe niż przeciętny czytnik kart SD. No i przy okazji jest także mniejsze niż pilot zdalnego sterowania do niego. "Pico" jest tu bardzo adekwatną nazwą.

  Co do funkcjonalności PicoHD5.1, urządzenie posiada kilka złączy, wliczając cyfrowe audio, HDMI, slot SD/MMC i port USB, przez który podłączane są zewnętrzne nośniki danych, bo jak łatwo się domyślić, nie ma żadnych wbudowanych. Odtwarzacz jest kompatybilny ze wszystkimi rodzajami pamięci podłączanymi przez USB oraz dyskami sformatowanymi w FAT, FAT32 oraz NTFS. Wśród wielu obsługiwanych formatów plików znajdują się m.in. MKV, DivX, MP3, FLAC, JPG oraz BMP, a z racji wsparcia dla NTFS obsługiwane są też pliki o rozmiarach powyżej 4GB - to istotne, np. przy filmach w wysokiej rozdzielczości.

  5.1 w nazwie oznacza oczywiście, że jest możliwość odtwarzania dźwięku w tym standardzie, jednak gdy zechcemy podłączyć odtwarzacz prosto do telewizora, a nie amplitunera, ścieżki audio Dolby Digital i DTS zostaną automatycznie zmiksowane do zwykłego stereo.

  PicoHD5.1 jest dostępny już teraz i kosztuje 49,99 funtów.

  Źródło:
  http://www.pocket-lint.com/news/39631/crystal-acoustics-picohd5-1-tiny-media-player

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  exti
  Poziom 32  
  Offline 
  exti napisał 2384 postów o ocenie 112, pomógł 6 razy. Mieszka w mieście Gliwice. Jest z nami od 2008 roku.