Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

płyta główna asus p5kpl sterowniki

danker 21 Kwi 2011 22:31 6175 9
  • #1 21 Kwi 2011 22:31
    danker
    Poziom 12  

Poszukuję komplet dobrych sterowników do tej płyty głównej również te od karty grafiki.

0 9
  • #4 21 Kwi 2011 22:53
    RADU23
    Moderator - Komputery Serwis

jankolo napisał:

A sprawdzałeś czy tak sobie napisałeś?

Sam używam tej strony od kilku lat,są na niej zawsze najnowsze sterowniki do wszystkich płyt Asus-a.

0
  • #6 21 Kwi 2011 22:58
    RADU23

DriverMSG napisał:
    Nawet nie wiemy o jakim systemie operacyjnym mowa.

Polecam odwiedzić tą stronę,nie zależnie od systemu,zawsze są tam drivery do płyt które Asus wypuszcza na rynek. Osobiście nie spotkałem przypadku bym czegoś nie mógł znaleść. A miałem już nie jedną płytę Asusa.

0
  • #7 22 Kwi 2011 09:39
    danker
    Poziom 12  

system operacyjny to Windows xp a sterowniki są wgrane ale nie tak działają jak powinny np; od grafiki to tak wygląda jakby tego sterownika wcale nie było a zainstalowałem go.

0
  • #8 22 Kwi 2011 22:28
    danker
    Poziom 12  

Po pierwsze to nie jest laptop a z menedżera urządzeń nie wkleję bo to nie ja mam problem z sterownikami tylko barciak cioteczny i tylko założyłem temat ,żeby się dowiedzieć skąd je brać najlepiej . A ze stronki producenta były pobierane sterowniki i niestety nic. Spytam się czy może dać screen tego managera urządzeń.

Dodano po 1 [godziny] 48 [minuty]:

płyta główna asus p5kpl sterowniki

0
  • #9 22 Kwi 2011 22:54
    RADU23

Zainstaluj sterowniki od chipsetu koniecznie. Muszą działać bez problemu,gdy są tak owe na stronie producenta płyty. Gdy wejdziesz na stronę to wpisz w "download" p5kpl i wybierz zakładkę "chipset". Zainstaluj najnowszy sterownik i uruchom ponownie komputer. Podobnie postąp jeśli chodzi o kartę graficzną. Procedura ta sama z tym że korzystasz z zakładki "VGA".

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo