Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Vectra B 1,8poj. 115km LPG Pins jak zimno,pracuje jakby na 3 cylindry

21 Kwi 2011 23:29 1464 2
  • Poziom 16  
    Witam wszystkich.Poczytałem juz sporo podobnych linków,ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.Padł mi reduktor-membrana dziurawa,wymieniłem na nowy zastaw naprawczy,nie przestawiałem ustawień obu membran,zrobiłem juz jakieś 700km,więc pora na regulację ich.od 3 dni mam pewna przypadłość.
    Jak odpalam rano samochód i po ok 4km przełącza sie na LPG pracuje jakby na 3 cylindry,tylko na LPG,podejrzewam,że wymaga regulacji.Mam juz Interfice i program.Ale jak odpalam go przy ok nastu stopniach,po przejechaniu 3 km przełącza sie bez problemu.Jak rano jechałem na tych jakby 3 garach,to po chwili wywaliło mi błąd z sądy.
    Jeśłi ktoś ma jakies podpowiedzi,sugestie,czekam na lekturę.
    Spróbuję podmienić czujnik Boscha na filtrze-one sa nowe,bo Ople w Dieslach maja takie same,a mam taki gdzieś
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 10  
    Jak wymieniłeś membrany to mimo, że nie przestawiałeś nic to i tak mieszanka będzie inna niż na starych. Na twoim miejscu nie jeździłbym tak, zła mieszanka = prędzej czy później wymiana uszczelki pod głowicą. Nie ważne czy za bogata czy za uboga.
    Odłącz aku na dobrą godzinę. Komputer zapomni stare ustawienia. Zrób regulację i pojeździj trochę na benzynie i na gazie. Jaką masz instalację?
  • Poziom 16  
    Sekwencja,wtryski kenighi niebieskie.
    Mam już interfice,ale problem z jego ustawieniem,w wgraniu sterownika USB i programu z Elektrody VSI-idzie tylko włączyć i wył gaz z kompa,ale nie pokazuje map i ciśnień itd.
    Akumulator był juz wypinany