Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

mazda 6 2,0 diesel klima po obsłudze przestała działać

22 Kwi 2011 20:20 7885 9
  • Poziom 14  
    Witam. Mam problem z mazdą 6 2,0 diesel 2007 rok. Po obsłudze klimatyzacji tzn po odessaniu czynnika przez stacje i nabiciu nowego 500g klima nie chce ruszyć. Wcześniej działała , próbowałem odessać i wtłoczyłem jeszcze raz tym razem mniej 350g i nic. wie ktoś w czym może byc problem. dzięki
  • Poziom 31  
    Czynnika musi być w układzie ściśle określona ilość nie może być mniej lub więcej ponieważ presostat nie włączy sprężarki . Trzeba jeszcze raz napełnić układ podłączyć do kompa i wykasować błąd bo nie ruszy. Pozdrawiam.
  • Poziom 14  
    było dokładnie 500g czyli tylt ilt ma być . Wczesniej maszyna odessała niecałe 300 i klima chodziła . Nie bardzo widzę powód zeby miał sie pojawic jakiś bład
  • Poziom 14  
    powinna ruszyć przy 500. Po wtłoczeniu 400 też nic .
  • Poziom 43  
    Jak na pustym ukladzie wlaczono zaplon to masz pozamiatane, podlaczyc tester i wykasowac blad
  • Poziom 14  
    jest możliwe że tak sie stało bo byławłączona dmuchawa do odgrzybiania.Ma może ktos wiedze jaki " zastepczy " sprzet bedzie obsługiwał klime w tym samochodzie ? kts jej nie widzi a ids tylko w serwisie...
  • Poziom 43  
    O ile pamietam to blad cisnienia w ukladzie klimy wisi w ecu silnika, kts powinien sobie z nim poradzic
  • Poziom 14  
    właśnie nie ma zero błędów w układzie silnika
  • Poziom 13  
    Witam. Mam problem z Mazdą 6 2006 rok 2,0 benzyna naprawiłem klientowi wąż od klimy bo był przetarty i sprawdziłem szczelność nabiłem czynnikiem 460 gram klima startuje zaczyna chłodzić po czym przestaje. ciśnienie wysokie około 13 bar a niskie około 1 bara ? więc mam pytanie gdzie szukać przyczyny wiem , że ciśnienie niskie jest za niskie i czynnik zamarza ale od czego zacząć o osuszacza czy zawór rozprężny gdzie może być przyczyna ? jestem umówiony z klientem na środę i chciałbym wiedzieć gdzie szukać przyczyny.