Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes CLK 500 W209 gdzie jest filtr paliwa??

23 Kwi 2011 12:21 3597 10
  • Poziom 10  
    Witam
    Gdzie jest umieszczony filtr paliwa w tym modelu?? Nie ma go tam gdzie ma go C-klasa czyli przed tylnim lewym wahaczem nie ma go pod nadkolami ani w baku :D pozdrawiam
  • Poziom 20  
    Nie ma przy pompie paliwa?
  • Poziom 10  
    Czyli gdzie?? W baku??
  • Poziom 20  
    Zaraz za bakiem, gdzie idą przewody?
  • Poziom 10  
    Za bakiem jest na niego miejsce tak jak to jest w c-klasie lecz go tam nie ma. Przewody tam idą i idą nad bak po odkręceniu dekli pod tylnym siedziskiem do nakrętek na baku idzie 1 przewód paliwowy tylko. Pod nadkolami jest pusto. Zapomniałem dodać że jest to wersja amerykańska.
  • Moderator na urlopie...
    Poszukaj w komorze silnika :D
  • Poziom 17  
    No tam to już go na 100% nie znajdzie.;)
  • Poziom 17  
    Nie każdy ma i nie każdemu się chce. Ja bym zmienił punktowanie na forum, za każdą bzdurę -50 punktów. I by się skończyło opowiadanie, jak z wujkiem od strony teścia skrzynie biegów naprawiali.;)
  • Spec od Mercedesów
    AntyOwik napisał:
    Nie każdy ma i nie każdemu się chce. Ja bym zmienił punktowanie na forum, za każdą bzdurę -50 punktów.

Link do EPC on-line w wielu postaciach jest dostępny dla każdego.
    Miałem okazję poznać Owika na forum. Widzę że godnie kontynuujesz jego wątpliwą działalność :|
    Pzdr.
  • Poziom 17  
    Godnie? To nie ja godnie napisałem, żeby owego filtra szukać w okolicach silnika.
    Więc co jest godne? Pisać bzdury bo w miarę zgodne z językiem polskim?
    To ja, z nudów założyłem wątek przyklejony z katalogami? Żeby nie było godnie? Na złość komuś? Jak nie rozumiesz żartów to się do nich nie przyczepiaj. Proste? Jak drut.